tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

VI. kolo: Divoký zápas v Komni

Divoký zápas v Komni

  Zápas s Komní nezačal dle našich představ a pokynů trenéra. Hned v první minutě jsme inkasovali, kdy křižnou střelou překonal našeho brankaře Palkovič, 1-0. Naše brzký gol zaskočil a ve 4.min. zvýšili domácí již na 2-0, kdy se prosadil Kříž. Domácí ale v náporu nepolevili a mohli svůj náskok zvýšit. Naštěstí nás podržel v bráně Majer, který domácí vychytal. Ve 25.min. jsme se dočkali branky i my. Michal Janků potáhl míč až do šestnáctky, kde nedal brankaři domácích šanci, 2-1. Domácí inkasovaný gol zneklidnil a hosté začali určovat hru. Ve 36.min. jsme se dočkali vyrovnání, kdy se prosadil Josefík, 2-2. do konce prvního poločasu se již nic zásadního nestalo.

  Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem dát rychlý gol a to se nám podařilo po čtyřech minutách hry, kdy z levé strany nacentroval míč M.Janků, a Josefík nedal brankáři šanci, 2- 3. V 54.min. jsme domácí definitivně srazili do kolen, kdy postupoval M. Janků sám na brankáře a nemýlil se, 2-4. Domácí úplně odpadli, nedařilo se jim kombinovat, nedali si přesnou přihrávku. Zato hosté hráli uklidněně a hýřili sebejistě. Další branku přidali hosté v 74.min., kdy se výstavní trefou prosadil Vl. Plášek, 2-5. Zápas se již dohrál v poklidu a domácí můžou být rádi, že hosté další šance zahodili. Vítězství hostů bylo zasloužené.

  V VII. kole hostíme poslední Rudice. Zápas se hraje 19. září 2010 na stadionu Na Zelničkách. Všichni jste srdečně zváni!

(Autor: pal)

20.09.2010 11:26:57
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one