VI. kolo: Derby vyznělo lépe pro domácí Bánov

VI. kolo Okresního přeboru
Zápas: FC Bánov vs. TJ Sokol Březová  3:1 (1:1)

Začátek utkání vyšel lépe hostím,  kteří byli rychlejší a techničtější. V 8. minutě po rohu se k míči dostal zcela neobsazený Patrik Frühauf a hlavou do šibenice otevřel skóre. Domácí srovnali krok a ve 22. minutě dal branku Radovan Pelka.
Druhý poločas se hra přiostřila a výsledkem bylo zranění domácího gólmana, který musel být v 57. minutě střídán. Ve 47. minutě Skočovský dal druhou branku domácích a v 58. minutě přidal třetí gól Martin Helebrant, když si pohrál s celou obranou i gólmanem a zasunul míč do prázdné branky. Hostující celek byl do konce utkání lepší, vyrovnat se jim ale nepodařilo.

Nejlepší hráči:  Petr Mahdalíček – Dušan Bruštík
Branky:  22. Pelka R., 47. Skočovský D., 58. Helebrand M. – 8. Frühauf P.
ŽK:  41. Guryča R. – 23. Janků M., 55. Ševčík P.

AR2: Pavel Šupina (laik)

Bánov: Goroš P. (55. Čaňo L.) – Velecký R., Skočovský D., Polanský T., Pelka R. (85. Kročil J.) – Mahdalíček P., Mahdal L., Mahdal D. (73. Mahdalíček J.), Horňák P. – Helebrand M. (92. Bulejko P.), Guryča R.

Březová: Bruštík D. – Smítal Jo., Janků D., Čaňo D. – Uher J., Trecha J. (78. Majer J.) – Ševčík P. (82. Miškář V.), Frühauf P., Čaňo P. – Pomajbík D., Janků M.
16.09.2016 13:27:37
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox