Vedení TJB hodnotí uplynulou sezonu 2018/19

Fotbalová sezona 2018/19 je již minulostí a nyní nastal čas bilancování. Umístění v tabulce odpovídá předsezonním cílům, které vedení TJB stanovilo, a to do pátého místa.

Jarní část sezony začala pro A-tým dobře. Po prvních třech odehraných zápasech jsme měli na kontě šest bodů. Ve čtvrtém jarním kole přijela na Zelničky Ostrožská Lhota, která si odvezla všechny tři body a TJB doma poprvé v sezoně prohrála. V následujících zápasech jsme prohráli s Ostr. Novou Vsí (1:3), s Nezdenicemi (1:5) a vysoko s Vlčnovem (1:8). Tým se pak zvedl a vítězstvím nad Jarošovem (4:1) a Topolnou (5:1) si upevnil svou pozici v tabulce.

„Umístění v tabulce odpovídá kvalitě týmu. V jarní části jsme dost míchali sestavou, a to z důvodu vytíženosti hráčů (práce, škola, zranění). V uplynulé sezoně odehrál alespoň jeden zápas celkem 26 hráčů, mj. jsme měli pět brankářů, což jako trenér ve své kariéře nepamatuji. I proto byly naše výsledky dost nevyrovnané. Přesto bych chtěl všem hráčům poděkovat za předvedené výkony v sezoně 2018/19,“ hodnotí uplynulou sezonu trenér Kalina.

Vítězem Okresního přeboru se staly Jankovice, které se po několikaleté odmlce vrací do I. B třídy sk. C. Kompletní tabulku, statistiky hráčů a týmu naleznete níže.

Poděkování sponzorům, fanouškům
Vedení a hráči TJ Sokol Březová děkují všem sponzorům klubu, bez kterých by fotbal na Březové nemohl fungovat!
Vedení a hráči TJ Sokol Březová děkují všem svým fanouškům, kteří nás po celou sezonu 2018/19 podporovali!
Vedení a hráči TJ Sokol Březová děkují pí. Daniele Takáčové, která po celou sezonu připravovala hráče po zdravotní stránce (tejpování svalů, masáže, aj.)
Konečná tabulka

Klikni pro zvětšení
Statistika hráč

Klikni pro zvětšení