tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Vedení TJB hodnotí uplynulou sezonu 2018/19

Fotbalová sezona 2018/19 je již minulostí a nyní nastal čas bilancování. Umístění v tabulce odpovídá předsezonním cílům, které vedení TJB stanovilo, a to do pátého místa.
 
Jarní část sezony začala pro A-tým dobře. Po prvních třech odehraných zápasech jsme měli na kontě šest bodů. Ve čtvrtém jarním kole přijela na Zelničky Ostrožská Lhota, která si odvezla všechny tři body a TJB doma poprvé v sezoně prohrála. V následujících zápasech jsme prohráli s Ostr. Novou Vsí (1:3), s Nezdenicemi (1:5) a vysoko s Vlčnovem (1:8). Tým se pak zvedl a vítězstvím nad Jarošovem (4:1) a Topolnou (5:1) si upevnil svou pozici v tabulce.
 
„Umístění v tabulce odpovídá kvalitě týmu. V jarní části jsme dost míchali sestavou, a to z důvodu vytíženosti hráčů (práce, škola, zranění). V uplynulé sezoně odehrál alespoň jeden zápas celkem 26 hráčů, mj. jsme měli pět brankářů, což jako trenér ve své kariéře nepamatuji. I proto byly naše výsledky dost nevyrovnané. Přesto bych chtěl všem hráčům poděkovat za předvedené výkony v sezoně 2018/19,“ hodnotí uplynulou sezonu trenér Kalina.
 
Vítězem Okresního přeboru se staly Jankovice, které se po několikaleté odmlce vrací do I. B třídy sk. C. Kompletní tabulku, statistiky hráčů a týmu naleznete níže.

Poděkování sponzorům, fanouškům
Vedení a hráči TJ Sokol Březová děkují všem sponzorům klubu, bez kterých by fotbal na Březové nemohl fungovat!
Vedení a hráči TJ Sokol Březová děkují všem svým fanouškům, kteří nás po celou sezonu 2018/19 podporovali!
Vedení a hráči TJ Sokol Březová děkují pí. Daniele Takáčové, která po celou sezonu připravovala hráče po zdravotní stránce (tejpování svalů, masáže, aj.)
Autor: pal
Konečná tabulka

Konečná tabulka

Klikni pro zvětšení
Statistika hráč

Statistika hráč

Klikni pro zvětšení
28.07.2019 15:09:37
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one