tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Vedení TJB hodnotí podzimní část: ,,S pátým místem jsme spokojeni.“

Po podzimním vystoupení v Okresním přeboru patří týmu TJ Sokol Březová páté místo. Ze třinácti odehraných zápasů je bilance následující: 6 výher, 4 remízy, 3 prohry, skóre 20:24 a 22b. Páté místo v Okresním přeboru hodnotí vedení TJ Sokol Březová po podzimním vystoupení na výbornou!

„V kabině prozatím panuje spokojenost, ze třinácti zápasů vyhráli kluci šest a poraženi odešli jen třikrát. Každopádně spokojenost a klid v kabině určuje i kolektiv, který máme dobrý. Pevně věřím, že v jarních odvetách budeme předvádět stejný fotbal jako doteď a nějaký ten bod navíc přidáme a i nadále budeme hrát do pátého místa,“ je přesvědčen trenér Kalina.

„Zakončení podzimní části se konalo již tradičně v hospodě U Bruštíků, kde se probírala celá odehraná podzimní sezona. Nyní jsou před námi Vánoce a po nich se začne naplno s běháním a tréninkem. Oficiálně začíná zimní příprava od ledna, ale již od listopadu máme k dispozici každou sobotu halu a od února nás čeká zimní fotbalový turnaj na Lapači v Uherském Brodě,“ vyhlíží začátek zimní přípravy trenér Kalina.

Kompletní statistiky hráčů A-týmu a tabulku po podzimní části naleznete na webových stránkách klubu.

Příchody/odchody

Po podzimní části opouští kabinu TJB Daniel Mahdal, který se vrací zpět do FC Strání.
Vedení TJB jedná o příchodu několika nových hráčů – v jednání jsou hráči z Nivnice a Jarošova.
Autor: pal
23.01.2019 12:17:30
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one