Vedení TJB hodnotí podzimní část: S pátým místem jsme spokojeni.

Po podzimním vystoupení v Okresním přeboru patří týmu TJ Sokol Březová páté místo. Ze třinácti odehraných zápasů je bilance následující: 6 výher, 1 remíza, 6 proher, skóre 37:32 a 19b. Páté místo v Okresním přeboru hodnotí vedení TJ Sokol Březová po podzimním vystoupení na výbornou!
„V kabině prozatím panuje spokojenost, ze třinácti zápasů vyhráli kluci šest a poraženi odešli celkem šestkrát. V některých zápasech jsme měli i smůlu, třeba v Topolné jsme si nezasloužili prohrát a v Uherském Ostrohu nás „zařízl“ šéf rozhodčích pan Vlčnovský. Každopádně spokojenost a klid v kabině určuje i kolektiv, který máme dobrý. Pevně věřím, že v jarních odvetách budeme předvádět stejný fotbal jako doteď a nějaký ten bod navíc přidáme a i nadále budeme hrát do pátého místa,“ je přesvědčen místopředseda klubu Uher.
„Zakončení podzimní části se konalo v hospodě U Bruštíků, kde se probírala celá odehraná půlsezona. Nyní jsou před námi Vánoce a po nich se začne naplno s běháním a tréninkem. V lednu nás čeká spinning a kruhový trénink, od února zimní fotbalový turnaj na Lapači v Uherském Brodě,“ vyhlíží začátek zimní přípravy místopředseda klubu TJB. „Každopádně budeme mít k dispozici každou sobotu od 18 h do 20 h halu, ve které se budeme připravovat na jarní část sezony,“ uzavírá Uher.
25.02.2018 17:41:34
4.10.2020 v 15:00:
Jarošov vs. TJB
VIII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Jarošov
Sraz: 13:05 u Lipy
Odjezd: 13:15
26.9.2020 v 15:00:
TJB vs. Nezdenice
VII. kolo Okresního přeboru
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO, ST v 16:00