tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Vandalismus v areálu TJ Sokol Březová

Léto je dávno za námi a i podzim se pomalu nachyluje ke svému konci, ale i přes chladné dny a večery se naše mládež schází kolem areálu TJ Březová. Bohužel jejich chování není nijak slušné a hraničí s vandalismem. Na střídačkách se povalují pet-lahve, krabičky vykouřených cigaret či prázdné plechovky od piv. A to není konec - dále poházené kamení okolo a na hrací ploše, nebo rozkopané odpadkové koše.

V poslední době zašli ale „návštěvníci" areálu příliš daleko. Na jednom oknu byl nalepen papír (rozpis soutěže), který byl úmyslně zapálen přímo na oknu! Zbytky ohořelého papíru našli fotbalisté pod oknem při nedělním tréninku. Zde se jedná o úmyslný vandalismus mladých teenagerů, kteří se tímto způsobem baví. Ovšem asi si vůbec neuvědomují, co se mohlo stát a že škodí nejenom klubu, ale především i obecnímu úřadu Březová, který budovu vlastní. Obecní úřad spravil celou budovu k nepoznání, místní sport a kultura šly velkým skokem směrem nahoru a nakonec se najdou místní vandalové, kteří se to „snaží" vše pokazit.


Autor: pal

Papír zapálili „návštěvníci“ přímo na oknu.
Papír zapálili „návštěvníci“ přímo na oknu.
Zbytky opáleného papíru.
Zbytky opáleného papíru.
Poházené pet-lahve, prázdné krabičky od cigaret, kamení či plechovky od piv.
Poházené pet-lahve, prázdné krabičky od cigaret, kamení či plechovky od piv.
Poházené kamení okolo hřiště.
Poházené kamení okolo hřiště.
Kamení „nosí“ přímo na hřiště. Hrají si s nimi snad nějakou hru?
Kamení „nosí“ přímo na hřiště. Hrají si s nimi snad nějakou hru?
Mladí teenageři mají rádi Staropamen.
Mladí teenageři mají rádi Staropamen.
Rozkopaný odpadkový koš.
Rozkopaný odpadkový koš.
24.11.2013 20:32:31
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one