V. kolo: Topolná poprvé v sezoně poznala hořkost porážky

V. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Topolná  4:1 (1:0)

Ještě si diváci nestačili sednout na svá místa a ve 3. minutě zaúřadoval domácí ostrostřelec Janků. Domácí z poloviny hřiště zahrávali přímý kop, jmenovaný se dostal k míči a vystřelil, hostující gólman neměl šanci – 1:0. Hosté po této brance zvýšili obrátky a byly z toho dvě vyložené šance, které brankář Bruštík zlikvidoval.

Ve druhém poločase měli domácí opět raketový nástup a hosté se již ze šoku nevzpamatovali. Ve 48. minutě dostal Janků pas a jeho střela skončila v síti – 2:0. O dvě minuty později z velkého úhlu napálil do šibenice Čaňo – 3:0. V 75. minutě po centru z levé strany upravil na 4:0 Frühauf . Čestný úspěch hostů vstřelil v 89. minutě Jaroslav Hoferek.

Nejlepší hráči: Dušan Bruštík – Adam Válek
Branky:  3. a 48. Janků M., 50. Čaňo P., 75. Frühauf P. – 89. Hoferek J.
ŽK:  23. Čaňo P., 27. Janků D. – 17. Foltýn Jan, 56. Vašťák R.

Datum utkání:  4. 9. 2016
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  150

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)
AR1: Josef Janků (laik)
AR2: Lukáš Sklenář (laik)

Březová: Bruštík D. – Janků D. – Smítal Jo., Ševčík T. (70. Trecha J.), Čaňo D. – Ševčík P., Čaňo P., Frühauf P., Majer J. (82. Smítal Ja.) – Pomajbík D., Janků M.

Topolná: Rosík T. – Zelinka D. (60. Mráz D.), Vašťák R., Vašek P., Válek A., Lapčík A. (53. Elfmark A.) – Hoferek P., Hoferek O. (75. Jurčík T.), Hoferek J. – Foltýn Jan, Foltýn Jakub

VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox