V. kolo: TJB na vítězné vlně, Horněmčí porazila 1:0

V. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Horní Němčí  1:0 (1:0)

Začátek utkání patřil hostům, měli více ze hry, ale střelecky bez úspěchu. Časem domácí hru vyrovnali a ve 32. minutě dostal Josef Smítal pas do běhu a vstřelil první branku. Pak měl ještě šanci Pomajbík, ale brankář mu míč vyrazl na roh.

Ve druhém poločase obě mužstva hrála útočný fotbal, proto byly šance na obou stranách. V 69. minutě domácí Pomajbík tvrdě vystřelil, ale brankář byl na místě. V 82. minutě šel sám Jaroslav Smítal na brankáře hostí, ale ten míč vyrazil na roh. Hosté se v závěru snažili o vyrovnání, ale už se jim to nepodařilo

Nejlepší hráči:  Smítal Josef - Zámečník Jiří
Zdroj: idobryden.cz
Branky:  32. Smítal Jo.

ŽK:  18. Miškář V., 56. Čaňo P., 82. Smítal Ja. - 17. Zámečník Ji., 89. Malík T.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  9. 9. 2018

Čas výkopu: 15:00

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Štěpán Martykán (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Roman Macalík (laik)

Březová: Horňák V. - Miškář V., Uher J., Vojtek J., Čaňo D. - Smítal Jo., Trecha J., Čaňo P. (90. Přibyl M.), Chovanec D. (63. Kejkrt D.) - Pomajbík D., Zámečník D. (82. Smítal Ja.)

Horní Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M. - Minařík M., Malík T., Jančařík F., Chmelina J. - Hlaváček J., Grebík M.
10.09.2018 08:30:51
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox