V. kolo: Povinné tři body proti Březolupům

V. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Březolupy  4:2 (1:0)

Branky:  41. Čaňo P. II, 50. a 60. Pomajbík D., 65. Šmíd M. - 57. a 90. Hubáček J.

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Se soupeře, který je v tabulce pod námi, jsme hráli o šest bodů. Kluci k tomu ale přistoupili zodpovědně, zápas nakonec zvládli. Hráče jsem před utkáním nabádal k trpělivosti, upozorňoval jsem je na výborného brankáře, který opravdu hosty v mnoha momentech podržel. I náš gólman ale hlavně v prvním poločase předvedl dobré zákoky. Řekl bych, že se úvodní část nesla právě ve znamení gólmanů. Oba pochytali spoustu šancí a střel. Soupeř měl v prvním poločase více střel na bránu, dostal se do šancí. Zlomový moment přišel ve 41. minutě, kdy jsme po faulu zahrávali penaltu. Čaňo ji sice neproměnil, ale z dorážky nás poslal do vedení. Ve druhé půli se nám podařilo dát na 2:0. V tu chvíli Březolupy úplně odpadly. Zlomili jsme je a následně do deseti minut přidali další dvě branky. Ve zbytku utkání jsme měli spoustu šancí, ale buď jsme je nedali, nedotáhli do konce nebo je pochytal výborný brankář hostů, který byl jeden z nejlepších mužů na hřišti. Za rozhodnutého stavu 4:1 jsem prostřídal sestavu, dal možnost všem hráčům. V závěru jsme po ojedinělé akci soupeře zbytečně inkasovali druhý gól. Do té doby ale Březolupy vůbec na trávníku neexistovaly.“

František Kukla, trenér Březolup: „Hosté vstoupili do utkání aktivně a v první půli byli více než vyrovnaným soupeřem. Domácí podržel výborným výkonem gólman, který zabránil vstřelení branky. V závěru poločasu se domácí dostali do vedení z penalty. Kvalitní kopaná se hrála i ve druhé půli, kdy se hosté snažili o vyrovnání a domácí trestali do otevřené obrany z brejků. Březolupy podali kvalitnější výkon než minulý zápas , ale na body to opět nestačilo.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz

ŽK:  60. Smítal J. - 25. Hubáček J.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  5. 9. 2021

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí:
Michal Rychlík (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Jiří Hoferek (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J. (78. Jurásek D.), Machálek J., Čaňo P. II, Chovanec D. - Panák D. (72. Uher L.), Šmíd M. (90. Ševčík T.), Čaňo P. I, Smítal J. (84. Miškář V.) - Pomajbík D., Holboj M.

Březolupy: Hromeček R. - Malina Z., Bližňák L. (82. Šmíd P.), Brumla P. (28. Körber M.), Blaha J. - Chromek J., Hubáček J., Michálek P., Hoferek T. - Gajdošík P. (71. Pekař D.), Procházka V.
06.09.2021 18:37:45
19.9.2021 v 15:00:
TJB vs. Huštěnovice
VII. kolo Okresního přeboru
12.9.2021 v 15:30:
Babice vs. TJB

VI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Babice
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 13. 9. 2021; 18:45 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox