V. kolo: Po boji jsme padli s Drslavicemi

V. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Drslavice  0:2 0:0)

První poločas se hrál útočný fotbal s šancemi na obou stranách. Ve 30. minutě domácí Pomajbík nastřelil z přímého kopu z osmnácti metrů pouze břevno. Hosté měli šanci ve 43. minutě, kdy šel Flasar sám na gólmana, ale ten jeho pokus vyrazil na roh.

Ve druhé půli se domácím hra přestala dařit, hosté byli lepším mužstvem. V 62. minutě hostující Vacula dostal pas a přehodil vybíhajícího gólmana Bruštíka. O minutu později se po centru hostujícího Máčaly podruhé trefil Vacula. Ve zbytku utkání se jenom dohrávalo.

Nejlepší hráči:  Milan Křeháček - Radek Máčala
Branky:  62. a 63. Vacula P.

ŽK:  30. Janků D., 78. Vojtek J. - 78. Kňazeje T.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  08. 09. 2019

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  110

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Pavel Martykán (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Adam Střelec (laik)

Březová: Bruštík D. - Čaňo P., Křeháček M., Janků D., Čaňo D. - Smítal Jo., Šmíd M., Blažek P. (66. Ševčík T.), Laga D. (64. Chovanec D.) - Pomajbík D., Vojtek J. (78. Smítal Ja.)

Drslavice: Huňka J. - Zemánek M., Vacula P. (87. Dvořák M.), Přecechtěl P., Pijáček L. (69. Rezek K.) - Mikulinec D., Machálek I., Machálek J., Máčala R. - Kňazeje T., Flasar B.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox