tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Uspějí Záhorovice s tímto zázemím v okrese? Já říkám NE!

1. Příjezdová cesta

Hned, jak jsme přijeli na hřiště, tak mě zarazil přístup k hřišti. Musel sem sjet prudký sráz, abych mohl zaparkovat své auto. Další možnost zaparkování auta bylo na silnici, ale to je dost nepraktické, ale taky možnost.

2. Kabina hostí

Tak co nejen mě, ale i celý tým dostalo, tak bylo zázemí našeho týmu na tenhle zápas - myslím tím kabinu. Všude špína, prach, nějaké staré skříně, nad námi byla natáhlá šňůra (pravděpodobně zde suší dresy po zápasech)… A abychom si mohli sednout, tak jsme si museli rozložit jeden set, poněvadž v kabině nebylo ani místo pro více jak jedenáct hráčů. Naštěstí, že nás nepřijelo čtrnáct, či více..

3.  Hrací plocha

Jak je možné, že v dnešní době, kdy se lpí tak na pravidla a pořádky, tak klub Rozvoj Záhorovice má hřiště v nějakém údolí, které je z jedné strany ohraničené břehem - mezi hřištěm a břehem je mezera snad jen 30-40cm a z druhé strany je nějaká kovová konstrukce, na které je nějaké pletivo či síť, která brání tomu, aby se náhodou míč nezakopl do potoka.  A mezera mezi touto „ochranou" a hrací plochou je místy méně než 40cm!!

Otevřená otázka pro vás, ale hlavně pro OFS UH: Jak je možné, že tenhle klub může v takových podmínkách hrát fotbal, a co více. Tento klub chce postupovat do okresu!!  Jak zde může hrát s takovým zázemím?! Vždyť to je ostuda fotbalu!! Je to děs… Jediné plus jsou opravené sprchy, které vypadají nově. Nevýhodou je fakt, že jsou společné, tudíž domácí tým musí počkat, až se osprchují hosté. Otázka je, zda mají ještě teplou vodu… A to jsem ještě nevzpomněl na sociální zařízení, které si zasluhují jedinou odpověď: „No comment!" A v neposlední řadě bufet, teda jestli to tak lze vůbec nazvat, ale asi ne. Na poměry základní třídy je to málo, na tož tak okresu.

Autor: pal

02.09.2012 15:37:09
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one