tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Trenérské rošády: Kalinu střídá Jurásek, Horňáka zase Přibyl

Vedení TJB nemělo v zimě klidné spaní. Místo toho, aby se mužstvo mohlo připravovat na jarní část sezony, muselo hledat náhrady za trenérské posty. Trenérské rošády nastaly u A-týmu a mládeže TJB!
Trenér Kalina oznámil bezprostředně po posledním utkání v Uherském Ostrohu, že na lavičce končí. Už podzimní část vedl nad rámec svých plánů, svoji činnost chtěl ukončit už po sezoně 2015/16, kdy mužstvo dovedl do vytouženého Okresního přeboru. Za jeho práci pro tým mu celé vedení a hráči TJB děkují!

Novým trenérem A-týmu se stal David Jurásek z Dolního Němčí. Jeho trenérská historie je velmi bohatá – trénoval 1. FC Slovácko, FK Dolní Němčí nebo TJ Vlčnov. Vedení TJB si od něj slibuje nový impuls, který týmu může dát. Za hlavní úkol pak udržení týmu na špici Okresního přeboru a poprat se o nejvyšší příčky! Vedení TJB mu přeje, ať se mu to daří a ještě více pozvedne fotbalovou úroveň v naší obci!
První ostrý zápas čeká nového trenéra Juráska v neděli 2. dubna od 15:00 a Vy můžete být u toho!

Další „rošáda“ nastala i u mládeže TJB. Doposud vedli mládež Josef Křeháček a Vratislav Horňák. „Nový trenér Miroslav Přibyl povede tréninky mládeže, z časových důvodů jsem to již nestíhal. Zápasy budeme koučovat všichni tři společně“, rozplétá nové úlohy před sezonou Horňák. Za „rošádu“ lze tedy označit jen trénování mládeže. „Na zápase budeme všichni přítomní“, uzavírá Horňák. Vedoucí mládeže i nadále zůstává Josef Křeháček, na trenérských postech Vratislav Horňák a nově Miroslav Přibyl. Novému trenérovi Přibylovi, který mj. trénoval Dubňany, přeje vedení TJB pevné nervy a hodně fotbalových úspěchů v jarní části!
Autor: pal
13.03.2017 21:29:48
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one