TJB vstupuje do nové sezony se staronovým trenérem!

Trenér Kalina

Zdroj: Archiv TJB
Nová sezona soutěžního ročníku 2016/17 Okresního přeboru, do které se výběr TJB probojoval v minulém soutěžním ročníku, zvedá svoji oponu. Z lavičky povede hráče staronový trenér – bývalý a zároveň současný trenér TJB – Ladislav Kalina! Kalina po sezoně oznámil konec na lavičce TJB a chtěl se věnovat volnému času, kterého moc neměl, po dobu trénování. Nakonec je, ale vše jinak!

Vedení TJB dlouho hledala trenéra, až nakonec nemuselo jít daleko. „S trenérem Kalinou jsme vedli v posledních týdnech dlouhá jednání, až jsme si plácli. Nakonec nás viděl v pohárovém utkání se Slavkovem a i naše předvedená hra měla vliv na jeho rozhodnutí, těší místopředsedu klubu Josefa Uhra. „Možná mělo vliv na jeho rozhodnutí i odchod, resp. příchod některých hráčů, se kterými se dá dále pracovat, přemýšlí Uher.

Staronovému trenérovi přeje vedení TJB pevné nervy s trénováním a prioritou udržet klub v nacházející sezoně, případně zabojovat o přední polovinu tabulky.
04.08.2016 22:35:17
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox