TJB vstupuje do nové sezony s 18 hráči

TJ Sokol Březová vstupuje do nové sezony s 18 hráči. Soupisku rozšířili dva zcela noví hráči – Daniel Mahdal a Marek Grebík (oba přestup z FC Strání). Kabina hlásí návrat hráčů, kteří pověsili, resp. chtěli pověsit kopačky na hřebík – Milan Křeháček, Josef Uher, Josef Havlík, Tomáš Ševčík, David Pomajbík. Tým doplinili i dva mladí dorostenci - Lukáš Uher a Miroslav Přibyl. Pokud se kádr sejde kompletní, bude mít trenér Kalina k dispozici až 18 hráčů!

Danu Mahdalovi a Marku Grebíkovi přejeme mnoho úspěchů a hodně vstřelených branek za TJB, ať se vám v týmu daří!
Soupiska TJB

Klikni pro zvětšení
13.08.2018 19:00:05
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox