tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

TJB hlásí dvě nové posily: Borýsek z Nivnice a Čaňo ze Strání!

TJ Březová hlásí dvě nové posily! První posilou je mladý talentovaný Pavel Čaňo, který oblékal dres zálohy FC Strání. Pavel dohrál sezonu za Strání a od nové sezony bude oblékat dres Březové. Je to klasický stoper a vyplní naši největší slabinu, se kterou jsme se potýkali celou sezonu. S jeho příchodem se naše obranné řady velmi posílí.

Další velkou posilou je další mladý talentovaný hráč Vojtěch Borýsek, který přichází z TJ Nivnice. Vojtěch dlouhou dobu nehrál na úkor zranění. Ve svých zlatých časech střílel branky za dorost Nivnice, jak na běžícím páse a i díky němu Nivnice postoupila do kraje. Vojtěch vyplní pozici mezi útokem a zálohou.

Oběma hráčům přejeme mnoho úspěchů v klubu TJB!

O dalších dvou posilám vedení TJB nadále jedná. Bližší informace přineseme později.
Autor: pal
03.07.2017 15:27:15
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one