tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

TJB hlásí dvě nové posily: Borýsek z Nivnice a Čaňo ze Strání!

TJ Březová hlásí dvě nové posily! První posilou je mladý talentovaný Pavel Čaňo, který oblékal dres zálohy FC Strání. Pavel dohrál sezonu za Strání a od nové sezony bude oblékat dres Březové. Je to klasický stoper a vyplní naši největší slabinu, se kterou jsme se potýkali celou sezonu. S jeho příchodem se naše obranné řady velmi posílí.

Další velkou posilou je další mladý talentovaný hráč Vojtěch Borýsek, který přichází z TJ Nivnice. Vojtěch dlouhou dobu nehrál na úkor zranění. Ve svých zlatých časech střílel branky za dorost Nivnice, jak na běžícím páse a i díky němu Nivnice postoupila do kraje. Vojtěch vyplní pozici mezi útokem a zálohou.

Oběma hráčům přejeme mnoho úspěchů v klubu TJB!

O dalších dvou posilám vedení TJB nadále jedná. Bližší informace přineseme později.
Autor: pal
03.07.2017 15:27:15
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one