Statistika TJB po podzimní části

Po čtrnácti odehraných kolech patří našemu klubu deváté místo. Předsezonní cíle, které si klub vytyčil - a to útok na postupové místo, se rozplynuly již po pátém kole, když jsme neslavili žádné vítězství a potýkali jsme se na spodním místě tabulky. První výhru jsme slavili až v šestém kole, v domácím zápase s Hradčovicemi, kdy jsme vyhráli 3-1. Bohužel ani výhra nenastartovala tým k požadovaným úspěchům a i nadále jsme z cizích hřišť odjížděli bez bodů a to se projevovalo na umístění v tabulce. První body se nám povedlo ukořistit až z brodské Olšavy, kde jsme vyhráli vysoko 7-1! V předehrávaném jarním kole jsme vyhráli v Rudicích 8-1 a alespoň jsme v tabulce poskočili na konečné deváté místo.

19.12.2011 13:18:58
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox