tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Statistika podzimní části v číslech

Statistika podzimní části v číslech

Nyní Vám přinášíme kompletní zpracování a vyhodnocení podzimní části fotbalového ročníku 2010/2010, soutěže ZT sk. B

13.12.2010 17:50  BŘEZOVÁ

Umístění v tabulce

TJ Sokol Březová se umístil po podzimní části ZT sk. B na třetí příčce. Ze třinácti podzimních a s jedním předehrávaným jarním zápasem, vybojovali naši fotbalisté celkem 31. bodů. Na domácím hřišti nasbírali celkem 18b., když okusili hořkost porážky jen v prvním kole. Ve zbylých šesti zápasech si hosté neodvezli ani bod. Ze hřišť soupeřů jsme si odvezli v celkovém součtu 13b. bodů.

Nejlepší NEJ z naší skupiny po podzimní části

Nejlepším střelcem je náš útočník Janků M. s 18-ti brankami. Nejvíce nul vychytal brankář Mikel J. (Podolí), náš brankář - Majer J. 2. nuly. Nejvíce ŽK, celkem 6 nasbírali Gazdík P. (Suchá Loz) a Michalčík R. (Záhorovice). Nejvíce ČK nasbíralo celkem 21. hráčů - každý po jedné ČK. Nejvíce branek vstřelilo mužstvo TJ Březová - 48, naopak nejvíce branek obdržel tým Bystřice p/L - 50. Nejslušnějším týmem podzimu, tzv. FAIR PLAY je FC Strání B.

Hodnocení trenéra Majera

Na otázku, jak by zhodnotil podzimní vystoupení svého mužstva, odpověděl trenér stručně: „S týmem jsem spokojený, hráči na sobě pracují. Je vidět jejich snaha a odhodlání jít do každého zápasu. Sice jsme na třetím místě, a na postupující Strání ztrácíme sedm bodů, což je hodně. Avšak může se stát, že dvakrát zaváhají a rázem jsme ve hře o první příčku. S  týmem jsme si sice vytyčili předsezonní cíl a to umístit se do třetího místa a to se nemění. Jenže ani boj o první a tudíž postupové místo nevzdáváme!"

(Autor: pal)

13.12.2010 17:52:12
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one