tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Soupeř TJB v přípravném utkání: Širší výběr A-týmu hrající MSFL a testovaní hráči z Ghany

Ohlas z utkání - Otrokovice B vs. TJB  12:1 (5:1)
Branka Březové: 2. min. Pomajbík D.

Neděle 19. 3. 2017 ve 13:00, Stadion: Otrokovice, UT

Dnešní utkání s velmi silným soupeřem - zálohou Otrokovic se přeměnilo v exhibici domácího týmu. Za zálohu Otrokovic nastoupili v prvním poločase hráči z lavičky A-týmu, kteří nenastoupili do včerejšího utkání A-týmu. A-tým Otrokovic hraje 3. nejvyšší soutěž v ČR - MSFL!!! Mimo tyto hráče testovali Otrokovice i dva hráče z Ghany. Jeden hrál ve stoperské dvojici, a druhý v záloze. Oba hráči se dorozumívali se spoluhráči anglicky! Záložník z Ghany vstřelil hostujícícmu celku dvě branky a možná si tím i získal angažmá!

Domácí tým byl jasným favoritem, ale hosté je zaskočili již ve 2. minutě, kdy vstřelili první branku Pomajbíkem a dostali se do vedení!! Po této brance zapli domácí TURBO a kvalita byla na místě. Do konce prvního poločasu hosty z ničemu nepustili, utkání otočili a vedli 5:1.

 
Druhý poločas domácí trenér obměnil sestavu a domácí mladí hráči svou běhavostí předčili hosty a přidali dalších sedm branek. Konečný výsledek zápasu: 12:1 (5:1). Hosté měli tak možnost zahrát si s širším výběrem A-týmu Otrokovic hrající třetí nejvyšší soutěž a zjistit, kde mají mezery pro hraní vyšší soutěže.

Sestava TJB:
Křen B. - Machálek J., Uher J., Trecha J., Čaňo T. - Früfauf P. -  Čaňo P., Smítal J., Pomajbík D., Ševčík P. - Janků M.
Autor: pal
19.03.2017 21:41:42
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one