Soupeř TJB v přípravném utkání: Širší výběr A-týmu hrající MSFL a testovaní hráči z Ghany

Ohlas z utkání - Otrokovice B vs. TJB  12:1 (5:1)
Branka Březové: 2. min. Pomajbík D.

Neděle 19. 3. 2017 ve 13:00, Stadion: Otrokovice, UT

Dnešní utkání s velmi silným soupeřem - zálohou Otrokovic se přeměnilo v exhibici domácího týmu. Za zálohu Otrokovic nastoupili v prvním poločase hráči z lavičky A-týmu, kteří nenastoupili do včerejšího utkání A-týmu. A-tým Otrokovic hraje 3. nejvyšší soutěž v ČR - MSFL!!! Mimo tyto hráče testovali Otrokovice i dva hráče z Ghany. Jeden hrál ve stoperské dvojici, a druhý v záloze. Oba hráči se dorozumívali se spoluhráči anglicky! Záložník z Ghany vstřelil hostujícícmu celku dvě branky a možná si tím i získal angažmá!

Domácí tým byl jasným favoritem, ale hosté je zaskočili již ve 2. minutě, kdy vstřelili první branku Pomajbíkem a dostali se do vedení!! Po této brance zapli domácí TURBO a kvalita byla na místě. Do konce prvního poločasu hosty z ničemu nepustili, utkání otočili a vedli 5:1.

Druhý poločas domácí trenér obměnil sestavu a domácí mladí hráči svou běhavostí předčili hosty a přidali dalších sedm branek. Konečný výsledek zápasu: 12:1 (5:1). Hosté měli tak možnost zahrát si s širším výběrem A-týmu Otrokovic hrající třetí nejvyšší soutěž a zjistit, kde mají mezery pro hraní vyšší soutěže.

Sestava TJB:
Křen B. - Machálek J., Uher J., Trecha J., Čaňo T. - Früfauf P. -  Čaňo P., Smítal J., Pomajbík D., Ševčík P. - Janků M.
19.03.2017 21:41:42
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox