Sezona 2017/18: Vedení TJB hodnotí sezonu jako neúspěšnou

Fotbalová sezona 2017/18 je již minulostí a nyní nastal čas bilancování. Umístění v tabulce neodpovídá předsezonním cílům, které vedení TJB stanovilo. A když se k tomu přidá neúspěch i v poháru OFS UH, hodnotí vedení TJB tuto sezonu jako neúspěšnou.

„Propad do druhé poloviny tabulky (po podzimním pátém místě), kdy jsme na třetí tým ztráceli pouhé dva body, je pro klub neúspěch. Sezonu jsme měli velmi dobře rozehranou, měli jsme šanci zabojovat i o druhé místo, bohužel nemáme ani to páté,“ hodnotí s pokrčenými rameny místopředseda klubu Uher.

Úvod do sezony jsme přitom neměli vůbec špatný. Po prohře ve Vlčnově (2:0) jsme vyhráli následující tři zápasy. Pak nastal zlom, když jsme prohráli v Ostrožské Nové Vsi (4:0) a pak to bylo jako na houpačce. Bohužel závěr sezony se nám nevydařil podle našich představ a těžkým K.O. nám byla domácí porážka s Nezdenicemi (7:1), za kterou se fanouškům ještě jednou omlouváme. Ve zbylých zápasech jsme se semkli jako kolektiv a bojovali o každý metr na hřišti, a hlavně o body do tabulky.

„Za celou jarní část sezony jsem neměl kompletní kádr, vždy jsem musel točit hráče v sestavě. Když k tomu připočtu tristní účast na trénincích, nemůžeme pomýšlet na vyšší pozice. Každopádně celou sezonu bych neviděl jako neúspěch. Okresní přebor se bude hrát v Březové i v příští sezoně a kdo ví, jestli se nebude hrát o postup,“ hodnotí sezonu trenér Kalina.

Vítězem Okresního přeboru se stal Uherský Ostroh, který se po několikaleté odmlce vrací do I. B třídy sk. C. Kompletní tabulky, statistiky hráčů a týmu naleznete na oficiálních klubových stránkách.
Autor:pal
Konečná tabulka

Klikni pro zvětšení
Statistika TJB