tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Projekt mládež: Spojení TJB a FCS

Od nové sezony bude hrát přípravka TJB pod hlavičkou FCS "B"

Hlavním trenérem tohoto družstva bude Pavel Vintr v součinnosti s trenérem starší přípravky FCS Radkem Janigou, který se bude zápasů rovněž účastnit. Domácí zápasy tohoto družstva se budou hrát na hřišti na Březové. Pořadatelsky zápas zajistí oddíl TJ Sokol Březová, včetně poskytnutí dresů. Domácí a pokud možno i venkovní zápasy bude řídit jako rozhodčí Vratislav Horňák – trenér přípravky TJ Březová (v případě jeho pracovního zaneprázdnění tomu tak nebude).

Na venkovní zápasy bude zajištovat dresy pro hráče oddíl FC Strání. Doprava na zápasy bude řešena individuálně ve spolupráci s rodiči a trenéry družstev.

Administrovat zápasy v IS FAČR bude klub FC Strání, informace ke změně termínu utkání ve vazbě na hráče (rodiče) a oddíl TJ Sokol Březová zajistí trenéři přípravek – Pavel Toth, Radek Janiga, popřípadě Pavel Vintr. Povinnost informovat o termínu zápasu rodiče mají taktéž zástupci TJ Sokol Březová.

Hráči přípravek Ondřejka Tomáš, Šimek Jan, Vacula Josef, Křeháček Petr, Panák Šimon budou uvolněni na období do 30.6.2019 z oddílu TJ Sokol Březová do oddílu FC Strání. Po tomto termínu dojde k vyhodnocení projektu a jednání o další budoucnosti těchto hráčů.
Hráči mladších žáků Vojtek Filip, Jurásek Martin přestoupí na období do 30.6.2019 z oddílu TJ Sokol Březová do oddílu FC Strání. Po tomto termínu dojde k vyhodnocení projektu a jednání o další budoucnosti těchto hráčů.

Hráč starších žáků Panák Jakub přestoupí z oddílu TJ Sokol Březová do oddílu FC Strání.

Hráči TJ Sokol Březová Miroslav Přibylovi (věkem dorostenec) bude nabídnuta možnost trénovat s družstvem dorostu FC Strání. Rozhodnutí o tom, kde bude chtít hrát ponecháme na něm.

Zapsal: Josef Šidlo

Schválil:

Za TJB: Jiří Moravčík, předseda; Josef Janků, sekretář
Za FCS: Josef Šidlo, 1.místopředseda; Pavel Tóth, šéftrenér mládeže
 
V Březové dne 18. srpna 2018
Autor: pal

 
20.08.2018 19:20:25
Pavel Čaňo
11.2.2023 v 10:00:
TJB vs. St.Hrozenkov
I. kolo zimního turnaje
Stadion: Lapač, Uherský Brod
30.10.2022 ve 14:30:
TJB vs. Suchá Loz
3:0 (1:0)

XIII. kolo Okresní soutěže sk. B
Stadion: Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 11. 01. 2023; 13:50 | Copyright © | 2007-2023 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one