tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Přestupová bomba! Frühauf bude oblékat dres Březové

Frühauf za FCS

Frühauf za FCS

Zdroj: fcstrani.cz
Fotbalový sen se stal skutečností! Fotbalový špílmachr Patrik Frühauf přestupuje z FC Strání do TJ Sokol Březová! Včera se na tom dohodly obě strany oddílů. Kapitán FC Strání a nejlepší středový hráč I.A třídy minulého ročníku se rozhodl, mimo jiné z pracovních důvodů, pro přestup do našeho klubu TJB! „Jsem velice rád, že se Patrik rozhodl pro nás a že budeme hrát spolu za jeden tým. Patrik je pro náš tým velkým přínosem a věřím, že přinese větší pohodu a klid do naší hry“, přeje si Josef Uher, místopředseda klubu.

Dalším přestupem, který je již téměř doladěn, je přestup Dominika Janků, který do Strání odešel před dvěma lety. Nyní se do mateřského klubu znovu vrací. Dále bude od nového soutěžního ročníku oblékat dres Březové i Petr Ševčík, který hrával za juniorku Vyškova.

Opačným směrem pravděpodobně zamíří Josef Vojtek, který má nakročeno do TJ Nivnice. „Zatím jsme ale nenašli společnou cestu na dořešení celého přestupu, podmínky jsme do Nivnice poslali, tak čekáme na odpověď“, uzavřel přestup Vojtka místopředseda klubu Uher.
Autor: pal
21.07.2016 19:58:15
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one