Předkolo poháru OFS UH: Zápas musely rozhodovat penalty

Předkolo poháru OFS UH
Zápas:  TJ Nezdenice vs. TJ Sokol Březová 3:3 (0:3), na pen.: 2:4

Předkolo poháru OFS UH 2016/17 na sebe narazili dva celky, které v minulém soutěžním ročníku obsadili poslední, resp. první místo v okresních tabulkách. Zatímco domácí tým sestoupil o patro níž, hosté postoupili o patro výš. Mírným favoritem utkání byl domácí celek z Nezdenic.

Od úvodních minut byli hosté lepším týmem a domácí celek značně přehrávali. Do první šance se dostal Pomajbík a otevřel skóré utkání. Ve 12. minutě zvyšoval na 2:0 Janků. Když ve 23. minutě zvyšoval Frühauf na 3:0, tak to vypadalo s domácím celkem velmi špatně. Hosté si i nadále vytvářeli brankové příležitosti, ale bez gólového efektu. Do šaten se šlo za stavu 3:0 pro hosty.

Druhý poločas byl zpočátku vyrovnaný, množství šancí se střídaly na obou stranách. Po hodině hry domácí vstřelili kontaktní branku Kolínkem a hosté znervóznili a postupně dovolili domácímu celku v samém závěru vyrovnat. Po řádné hrací době zápas skončil nerozhodně 3:3.

Na řadu přišly pokutové kopy – 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 2:4 – rozhodující penaltu proměnil Uher. Hosté tak postoupili do I. kola, kde 31. 7. vyzvou od 17:00 Slavkov.

Branky:  58. a 86. Kolínek M., 79. Sviták P. - 9. Pomajbík D., 12. Janků M., 23. Frühaf P., rozh. penalta Uher J.
ŽK:  70. Šašinka O. - 70.Ševčík T., 89. Uher J.

AR2: Vápeník Petr (laik)

Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Kalina P., Kociňák J., Jurásek L. - Kolínek M., Struhař P., Kociňák P. (67. Jančář J.), Šašinka O. - Salvet L., Gabrhel R. (46. Sviták P.)

Březová: Bruštík D. - Trecha J. - Uher J., Ševčík T. (76. Matějíček M.), Smítal Jo. - Matějíček M., Čaňo P., Frühauf P., Čaňo D. (73. Majer J.) - Pomajbík D., Janků M.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox