Předkolo poháru OFS UH: Domácí Březová udělila stopku záloze Dolní Němčí!

V předkole poháru OFS UH jsme hostili silného soupeře – zálohu Dolního Němčí, hrající Okresní přebor. V minulém soutěžním ročníku se náš soupeř umístil v horní polovině tabulky.

Úvod zápasu byl z obou stran opatrný, domácí tým nechal hosty hrát a vyčkával na případnou šanci. Hosté měli většinu hry míč na svých kopačkách, ale v brankových příležitostech měli domácí navrch, kteří se předhazovali v zahazování šancí. Přesto to byli hosté, kteří se ujali vedení, a poločas byl 0-1.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, kteří srovnali krok Křeháčkem, ovšem jejich radost trvala jen pouhou minutu, když hosté prošli celou pravou stranou a vzali si zpět vedení. Domácí ale nesložili zbraně, a za deset minut vyrovnal Janků. Rozhodující branku vstřelil čtvrt hodiny před koncem Pomajbík, který tak zajistil domácím postup do I. kola poháru OFS UH.

V I. kole se Březová utká se Starým Hrozenkovem. Zápas se odehraje v rámci II. kola Okresní soutěže sk. B 16.8.2015 v 16:30.
11.08.2015 20:50:11
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox