tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Pohár OFS UH: Pohárová pouť končí již v předkole

Žitková – Březová  1:1 (1:1), na pen. 5:4
Branky: 24. Janků J. – 25. Pomajbík D.

Již předkolo poháru OFS UH se stalo osudným hráčům TJ Sokol Březová. Na půdě Žitkové podlehli domácímu výběru po penaltách. Hosté nastoupili v kombinované sestavě a na jejich hře to bylo znát. Ke kvalitnímu fotbalu nepřidal ani „horský terén“, na kterém se nedalo takřka udržet míč v klidu.

První branku vstřelili domácí zásluhou J. Janků, který si nejprve nedovoleným způsobem pomohl přes hostujícího obránce a poté tváří tvář brankáři nezaváhal, 1-0. Hosté odpověděli ihned, když střelou z dálky „nachytal na švestkách“ domácího brankáře Pomajbík, 1-1. Hosté se poté předháněli v zahazování šancí, což je v konečném účtování hodně mrzelo.

Druhý poločas se odehrál převážně na jednu stranu. Hosté svého soupeře k ničemu nepustili a domácí vyčkávali jen na jakoukoliv chybu. Ta však nenastala, a když neudeřili do černého ani hosté, zápas skončil po 90. minutách nerozhodně 1:1.

V poháru se neprodlužuje, ale ihned se přechází k pokutovým kopům. Každý tým má pět pokusů. V penaltové loterii byli šťastnější domácí, kteří vyhráli 5:4 a v I. kole vyzvou 3.8. Ostrožskou Lhotu, loňského účastníka I. B třídy.
Autor: pal
28.07.2014 17:31:25
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one