Pohár OFS: Pohodlná cesta přes zálohu Vlčnova, v semifinále vyzveme Uherský Ostroh

Čtvrtfinále poháru OFS UH:
Pohodlná cesta do semifinále přes zálohu Vlčnova

Do utkání vstoupili aktivněji domácí a hosty tím překvapili. Jejich aktivita, ale postupem času opadala a od 20. minuty se hrálo převážně na jednu bránu a to domácích. Bylo jen otázkou času, kdy hosté udeří brankou. Až v poslední desetiminutovce se dvakrát prosadili a to zásluhou Janků z 35. minuty a Uhra ze 40. minuty. Poločas tedy skončil vedením hostí 2:0.

Do druhého poločasu vstoupili hosté tak, jak ten první zakončili a to aktivní hrou a vstřelenou brankou v 50. minutě, kdy se z půlky trefil Křeháček. To domácí položilo do kolen a fotbal se dohrával z povinnosti. Hosté se předhazovali v zahazování šancí a domácí čekali na svou příležitost k útoku. Ten se jim povedl proměnit brankou v 76. Minutě, když hosté faulovali na hranici velkého vápna a Kužela se trefil z přímého kopu. Domácí tato branka nakopla, ale ke vstřelení kontaktní branky to nevedlo. Hosté si tak odváží poklidné vítězství 3:1 a postup do semifinále poháru OFS UH.

Semifinálové dvojice poháru OFS UH 2016:
Březová – Uh. Ostroh, pátek 6.5. v 17:00
Slavkov – Jarošov, sobota 7.5. v 16:30

Zápas: TJ Vlčnov B vs. TJ Sokol Březová  1:3 (0:2)

Branky:  76. Kužela R. - 35. Janků M., 40. Uher J., 50. Křeháček M.
ŽK: 61. Moštěk A., 86. Kašpařík P. - 86. Vojtek J.

Datum utkání:  2. 4. 2016
Čas výkopu: 15:30
Diváci:  85
Stadion: Vlčnov

Hlavní rozhodčí: Volodymyr Korolovych (Bánov)
AR1: Jahoda Vojtěch (Nivnice)
AR2: Pindeš Jakub (Uherský Brod)

Vlčnov B: Machala L. - Machala D. (54. Flasar J.), Minařík M. (75. Zemek P.), Bartošek J., Kužela R. - Tomala J., Koníček T., Moštěk A. - Šabršula K. (46. Pešl A.), Beránek V., Tomala K. (80. Kašpařík P.)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Smítal Ja., Trecha J., Čaňo D. - Hanák T. (80. Matějíček M.), Vojtek J., Uher J., Smítal Jo. - Pomajbík D. (90. Moravčík D.), Janků M.

V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox