Pohár OFS: Cesta končí v semifinále, finále si zahraje Uherský Ostroh

Semifinále poháru OFS UH
Zápas: TJ Sokol Březová vs. FK Uherský Ostroh  1:1 (0:1), na pen. 2:4

První poločas byli hosté jednoznačně lepším týmem, svou převahu ale vyjádřili jenom jedním gólem. O ten se ve 22. minutě postaral Ondroušek.

Po změně stran se ale karta obrátila, domácí měli jasnou převahu, hosty zatlačili a čtyři minuty před koncem zápasu se dočkali po dlouhém autu a skrumáži ve vápně vyrovnání. Šťastným střelcem se stal Křeháček.

O vítězi nakonec rozhodovaly pokutové kopy. V těch byli lepší Ostrožané, kteří zvítězili 4:2.

Branky:  86. Křeháček M. – 22. Ondroušek M.
Penalty proměnili: Vojtek J., Uher J. – Kovařík F., Pavlas Z., Kovařík M., Jurčeka J.
Penalty neproměnili: Majer J., Janků M. – Ondroušek M.

ŽK:  26. Vojtek J., 53. Hanák T., 84. Uher J. – 55. Větříšek A.

Datum utkání:  22. 4. 2016
Čas výkopu: 17:30
Diváci:  100

Hlavní rozhodčí: Králíček Pavel (Vlčnov)
AR1: Tokoš Martin (Strání)
AR2: Zámečník Josef (Slavkov)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Uher J., Ševčík T. (60. Čaňo P.), Miškář J. - Hanák T. (80. Majer J.), Trecha J., Vojtek J., Smítal Jo. - Pomajbík D., Janků M.

Uh. Ostroh: Hudeček J. – Čápek J., Nováček T., Jurčeka J., Horák M. – Pavlas Z., Durna M. (75. Procházka Z.), Kovařík  M., Ondroušek M. – Větříšek A., Kovařík F.
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox