tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Podzimní hodnocení A-týmu v Okresním přeboru

Po podzimním vystoupení v Okresním přeboru, kde se naše mužstvo probojovalo po více jak 30. –ti letech, patří týmu TJ Sokol Březová páté místo. Ze čtrnácti odehraných zápasů je bilance následující: 7. výher 4. remízy 3. prohry, skoré 36:28, 25b. Páté místo v Okresním přeboru hodnotí vedení TJ Sokol Březová, po podzimní vystoupení, na výbornou!

„V kabině prozatím panuje spokojenost, ze čtrnácti zápasů vyhráli kluci sedm, a poraženi odešli jen třikrát, to je slušná vizitka nováčka okresního přeboru. Spokojenost a klid v kabině určuje i kolektiv, který máme dobrý. Hráči si sedli a mezi kolektiv hned zapadl i Patrik Frühauf, který u nás hostuje ze Strání. Pevně věřím, že v jarních odvetách budeme předvádět stejný fotbal, jako doteď a nějaký ten bod navíc přidáme a i nadále budeme bojovat o čelo tabulky“, je přesvědčen místopředseda klubu Uher.

„Zakončení podzimní části se konalo v hospodě „U Bruštíků“, kde se probírala celá odehraná půlsezona. Nyní jsou před námi Vánoce a po nich se začne naplno s běháním a tréninkem. V jednání je i soustředění a také zimní fotbalový turnaj na Lapači v Uherském Brodě“, vyhlíží začátek zimní přípravy místopředseda klubu TJB. „Každopádně budeme mít k dispozici každou sobotu od 17 h do 19 h halu, ve které se budeme připravovat na jarní část sezony“, uzavírá Uher.
Autor: pal
12.01.2017 13:55:13
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one