tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Podzimní část sezóny nedopadla podle našich představ

Po podzimním vystoupení v Okresním přeboru patří týmu TJ Sokol Březová jedenácté místo. Jedná se o nejhorší umístění od doby, kdy jsme postoupili do této soutěže (v sezóně 2015/16). Svoji část viny na tom nese i dlouhý výpadek tréninků a zápasů kvůli proticovidovým nařízením. To se samozřejmě týká všech týmů v soutěži. TJB se ale s nástupem do soutěže po dlouhé pouze nevyrovnala tak, jak by si trenér představoval.

Ze třinácti odehraných zápasů je bilance následující: 4 výhry, 1 remíza, 8 porážek, skóre 26:31 a 13b. Jedenácté místo v Okresním přeboru hodnotí vedení TJ Sokol Březová po podzimním vystoupení za velmi špatné.

Před sezónou si vedení určilo cíl hrát na špici tabulky, nakonec je z toho jedenácté místo, a to jen o skóré od 12. místa, které je již sestupové. „Umístění v tabulce není dobré. Ztratili jsme zbytečně body v Babicích, kde jsme prohráli vyhraný zápas. Následně jsme doma prohráli s Huštěnovicemi a s Kněžpolí. To máte ztrátu devíti bodů. Kdybychom ty body měli, tak máme 22 bodů a k tomu sedmé místo. Jenže realita je jiná a my se teď v zimní přestávce musíme soustředit na přípravu a v jarní části nás čeká boj o záchranu,“ hodnotí podzimní vystoupení trenér Kalina a zároveň vyhlíží začátek zimní přípravy.

Mládež TJB

Přípravka zvládla nastoupit do sezóny i přes náročnou přípravu kvůli proticovidovým opatřením. Naši obec reprezentuje v Okresní soutěži, kde odehrála celkem osm utkání. „Na každém zápase je vidět, jak se děti baví a snaží se hrát fotbal. Mám radost z toho, že to ty děti baví a je do budoucna na čem pracovat,“ je přesvědčený šéftrenér mládeže Křeháček, který dodává: „Kluci, holky. Kdo máte zájem, tak se nebojte a přijďte. Nikdy není pozdě začít s fotbalem!“

Ačkoliv máme členskou základnu mládeže velmi širokou, tak se nám nedaří obnovit žáky a ani dorost. Hráče proto posíláme na hostování do sousedních klubů, kde tito hráči pokračují ve fotbale.

Vedení klubu bude i nadále usilovat o obnovení žáků nebo dorostu. Pokud máte zájem reprezentovat naši obec, tak se neváhejte obrátit na šéftrenéra mládeže Josefa Křeháčka (732 227 962) nebo na předsedu klubu Josefa Uhra (731 535 153).

Věková kategorie: žáci: 11 – 15 let, dorost: 15 – 19 let.

Autor: pal

14.12.2021 19:50:41
Pavel Čaňo
05. 01. 2022 17:50
První trénink A-týmu: Pátek 7.1. v 18,00 v hale. Další trénink v neděli 9.1. v 10,00 na hřišti.
6.2.2022 v 10:00:
TJB vs. FK Lhota
I. kolo ZT Gambrinus CUP
Stadion: Lapač, Uherský Brod
Sraz: 8:30 u Lipy
Odjezd: 8:40
7.11.2021 ve 13:30:
Bílovice vs. TJB
3:2 (1:1)

XII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Bílovice
A-tým - PÁ v 18:00 v hale,
NE v 10:00 na hřišti nebo v hale
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 05. 01. 2022; 20:20 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one