tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Osobností amatérského fotbalu pro rok 2019 se stal Josef Křeháček

A je dobojováno. První ročník ankety o Osobnost amatérského fotbalu zná svého vítěze. Stal se jím srdcař ze Sokola Březová Josef Křeháček, který se může těšit na zajímavé ceny. Na dobrou duši malého klubu ze Zlínska nezapomnělo 18350 fanoušků, což je více než čtvrtina z celkového počtu 72990 hlasujících.

Úctyhodné číslo, co myslíte? Zájem, který si hlavní hrdinové soutěže, jež vznikla proto, aby ocenila mimořádné úsilí lidí starajících se o svůj fotbalový klub, jistě zaslouží. Pořádá ji Deník ve spolupráci s programem Gambrinus Kopeme za fotbal, který podporuje více než 900 amatérských oddílů v Česku a letos do zlepšení jejich zázemí i vybavení investoval přes 6 milionů korun.

Zdroj: https://slovacky.denik.cz/fotbal-perlicky/sokol-brezova-slavi-osobnosti-amaterskeho-fotbalu-je-krehacek.Potřebná
práce – jen si dobře přečtěte slova Antonína Panenky, bývalého československého reprezentanta a mistra Evropy 1976: „Fotbal se neobejde bez stovek a tisíců nadšenců, kteří udržují sportovní a společenský život i v těch nejmenších vesnicích, starají se o mládež a doopravdy fotbalem žijí.“ 
Zdroj: https://slovacky.denik.cz/fotbal-perlicky/sokol-brezova-slavi-osobnosti-amaterskeho-fotbalu-je-krehacek.html
Zdroj: https://slovacky.denik.cz/fotbal-perlicky/sokol-brezova-slavi-osobnosti-amaterskeho-fotbalu-je-krehacek.htmlPřesně takový je Josef Křeháček. Stačí si poslechnout názory jeho přátel, kteří ho do ankety nominovali. „Kali věnoval svou kariéru Březové. Za tým vždy bojoval celým svým srdcem a těžce snášel porážky. Po ukončení hráčské kariéry začal s trénováním. Ke každému přistupoval individuálně a každého dokázal namotivovat. Před dvěma lety si dal od fotbalu pauzu. V letošním roce se ale vrátil, aby znovu založil přípravku. Dokáže sehnat i sponzory. Působil ve výboru a dodnes s ním velice úzce spolupracuje,“ uvedli s vděčností v hlase.

A teď je z něj Osobnost amatérského fotbalu 2019 i hrdina Sportovního deníku, který najdete už v pondělí 9. prosince na vašich stáncích.

Zdroj: slovacky.denik.cz

Zdroj: https://slovacky.denik.cz/fotbal-perlicky/sokol-brezova-slavi-osobnosti-amaterskeho-fotbalu-je-krehacek.html

07.12.2019 19:58:57
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one