tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Ondřejka nehraje, protože je v útlumu, tvrdí trenér Soukup

Ondřejka nehraje, protože je v útlumu, tvrdí trenér Soukup

Uherské Hradiště - V jarní části uplynulé sezony táhl Václav Ondřejka Slovácko za záchranou. Společně s Petrem Švancarou se stal se sedmi góly nejlepším střelcem Slovácka.

 V novém ročníku Gambrinus ligy nastoupil v prvních šesti kolech v základní sestavě a dal jednu branku proti nováčku z Hradce Králové.

Ve vítězném domácím duelu proti Českým Budějovicím si však zahrál už jen závěrečných jedenáct minut a při výhře v Příbrami ho trenér Soukup nepostavil vůbec. Přednost před rodákem z Březové u Uherského Brodu dostal Makedonec Ilija Nestorovski.

Ani v zápase proti pražské Slavii se Ondřejka mezi jedenáct vyvolených nevešel. Na hřiště přišel v 58. minutě když střídal právě Makedonce Nestorovského.

A chtěl dokázat, že na hřiště patří.

Za dvaatřicet minut se rtuťovitý útočník Slovácka dostal do neuvěřitelných osmnácti kontaktů s míčem.

Třináctkrát jeho nahrávka mířila přesně, pětkrát míč z jeho kopačky adresáta nenašel. Mezi tyče Vaniakovi svatyně nezamířil ani jednou. Už před zápasem proti pražské Slavii vysvětloval trenér domácích, proč v posledních kolech dostává přednost Nestorovski.

„Každý hráč má svoje plusy a mínusy. Jsou období, kdy se mu daří víc a období, kdy se daří míň. Já jsem prostě v poslední době cítil, a to i na tréninku, že Ilija Nestorovski je ve formě, jde do zakončení a čeká na svou příležitost," vysvětluje trenér Soukup a naznačuje, že na Ondřejkovu formu si musíme ještě nějaký pátek počkat.

„Venca se mi zdá jakoby v útlumu. Jsou to prostě takové určité etapy těchto hráčů. Oba jsou to mladí kluci, stejného věku, oba mají perspektivu. Nevěřím tomu, že každý hráč dokáže být ve vysoké formě celou sezonu. My musíme umět využít celé spektrum našich fotbalistů a věřit, že Vencova doba zase přijde. Ale všechno záleží hlavně na něm," míní kouč.

(Zdroj: www.slovacky.denik.cz)

25.09.2010 14:47:56
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one