tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Nový trenér mládeže se představuje: Nerozlišuju kdo je silný a slabý hráč, důležitý je tým

Trenér Přibyl

Trenér Přibyl

Klikni pro zvětšení
Mé jméno je Miroslav Přibyl. Jako mladý jsem hrál až do dorostu za FC Slovan Bzenec, po vyučení až do roku 2004 jsem pracoval a neměl na fotbal čas. Po přestěhování do Veselí nad Moravou jsem vypomáhal přípravce kvůli nedostatku trenérů a v roce 2011 po přestěhování jsem trénoval opět přípravku a předpřípravku v Dubňanech. Mezi mé trenérské úspěchy řadím: 2012 -  první místo a postup, 2013 - druhé místo
Až letos po přestěhování na Strání jsem se dozvěděl o nedostatku času trenéra, a tak jsem se nabídl, že budu pomáhat s trénování  mládeže v klubu TJB. V dnešní době je těžké mládež vézt ke sportovním aktivitám a jsem rád, že v Březové je o fotbal veliký zájem.

Fotbalový trénink vedu formou her a seznámení s míčem a zejména hráči musí vědět, že jsou tým - nerozlišuji kdo je silný a kdo slabý. Ze zkušenosti vím, že i ten slabý hráč se během roku zlomí a může být silný, proto by se měli naučit hrát jako „team“, a ne jako jedinci a střelci golů. Proto bych byl rád, aby si rodiče u zápasu uvědomili, že i jejich děti nebyly na takové úrovni, jako jsou nováčci. Bylo by škoda o ně přijít - a tím myslím i do budoucna - aby tu fotbal nezanikl.

Fotbalový halový turnaj v Březové se mi líbil, avšak nemohu hodnotit zápas po prvním tréninku. Děti ještě pořádně neznám, ale jsou učenlivé a jsem rád, že chodí tak v hojném počtu na tréninky. V budoucnu bych chtěl jezdit s klukama na turnaje a přátelské zápasy, kde jsem jezdil v předchozím klubu. Věřím, že by to uvítali jak kluci, tak i rodiče.

Na úvod je to vše, co jsem chtěl o sobě a plánech říct, rád si vyslechnu jak klady, tak i zápory o tréninku.
 
Děkuji za představení.


Vedení TJB přeje novému trenérovi mládeže pevné nervy při plnění své práce pro tým a hodně fotbalových úspěchů!
Autor: pal

 
13.03.2017 17:56:04
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one