tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Mládež TJB: Zhodnocení sezony 2016/17

Fotbalový ročník skončil i u žáků a přípravky. Žáci se umístili, v tabulce Okresní soutěže M žáků sk. B, na 6. místě a vylepšili tak loňské umístění (loni skončili na 8. místě).
Přípravka skončila na druhém místě, v tabulce Okresní soutěže přípravky, a vyrovnali tak loňské maximum. Vítězem soutěže se staly Havřice.
 
Trenér Přibyl hodnotí sezonu 2016/17:
 
Žáků bylo po celou sezonu nedostatek a tým jsme doplňovali kluky z přípravky. S předvedeným výkonem v jarní části jsem tudíž spokojen. Pochvalu zaslouží Denis Hanesovský, který se hodně zlepšil v chytání.
 
Přípravka předváděla po celou jarní část pěkný fotbal. Kluci především pochopili, že není důležité dát gól, a že na výsledku se podílejí všichni. Fotbal je kolektivní sport a ke vstřelené brance předchází přihrávka a kombinace.
 
Závěrem bych chtěl říct, že máme nedostatek hráčů a po skončení sezony někteří přechází z přípravky do žáků a ze žáků do dorostu. Tímto bych chtěl oslovit všechny kluky, ale i holky, kteří mají zájem o fotbal – přijďte mezi nás a vyzkoušejte si to. Rádi vás přivítáme do našeho týmu!
 
Přípravka se 10. června zúčastnila turnaje v Bzenci – „O pohár starosty města“, kde sehrála sedm zápasů. Turnaje se zúčastnily např. Hroznová Lhota, Mutěnice, Bzenec či Rohatec. Jak přípravka dopadla, se dočtete na webu TJB.
 
Přípravka a žáci TJB pojedou ve dnech 26. – 30. července na letní soustředění. Po dohodě s rodiči proběhne soustředění v areálu Žabka ve Strání.
Autor: pal
03.07.2017 12:25:31
Pavel Čaňo
4.10.2020 v 15:00:
Jarošov vs. TJB
VIII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Jarošov
Sraz: 13:05 u Lipy
Odjezd: 13:15
26.9.2020 v 15:00:
TJB vs. Nezdenice
3:1 (1:1)
VII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one