Mládež TJB: Zhodnocení podzimní části sezony 2018/19

Fotbalová mládež dělá radost nejen vedení TJB, ale především rodičům a všem fanouškům! Žáci po podzimní části přezimují na osmém místě. „Kluci na sobě pracují a mají snahu hrát fotbal. Z desíti zápasů vyhráli tři a šest prohráli. I když výsledky nejsou nejlepší, je vidět jejich posun k lepšímu každý zápas. Pokud budeme i nadále trénovat, je vidina posunu v tabulce směrem dopředu,“ komentuje výkony týmu v podzimní části trenér Přibyl.

Přípravka funguje v rámci projektu spojení týmů TJB a FCS. Hraje pod hlavičkou FC Strání, přičemž domácí zápasy se hrají na stadionu v Březové. Více o projektu naleznete na webových stránkách klubu.

Všechny výsledky a tabulky po podzimní části naleznete na webu TJ Březová.
23.01.2019 12:19:45

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox