Místopředseda TJB Uher rezignoval: Chce uvolnit místo pro mladé hráče

Klub TJB je od neděle 29. července 2018 bez místopředsedy, který na svoji funkci rezignoval. Stalo se tak na schůzi, která byla svolána na základě mládežnické spolupráce mezi kluby TJB a FC Strání. Na schůzi byli pozvání zástupci obou klubů. Uher skončil po dohodě s nejvyšším vedením klubu a chce tak ukončit spekulace, zda mladí hráči opravdu nechtějí hrát za A-tým kvůli němu.

Josef Uher obětoval klubu TJB celou svou kariéru a pro fotbal by dýchal. Sháněl sponzory, hráče, vytvářel lepší podmínky pro chod celého klubu. Bohužel podle některých, nejen bývalých hráčů klubu, byl odliv mladých hráčů kvůli němu. Nyní tedy bude klub čekat na mladé hráče, kteří kvůli němu nechtěli za Březovou hrát a měli by si pospíšit! Vedení TJB má do příštího pátku předložit trenérovi Kalinovi seznam 14 hráčů, kteří budou v novém ročníku 2018/19 hrát za TJB. Pokud tak neučiní, Kalina mužstvo v nové sezoně nepovede. Pokud klub nesežene 11 hráčů, vedení TJB tým odhlásí z Okresního přeboru a hrozí tak situace, že se na Březové nebude hrát mužský fotbal.

TJB nyní bude hledat nejenom nového místopředsedu klubu, ale také novou účetní, která povede veškerou administrativu. S Josefem končí i jeho manželka Ivona Uhrová, která vedla veškeré účetnictví. Ja její práci pro klub ji vedení TJB mnohokrát děkuje.

TJB děkuje Josefu Uhrovi za veškerou jeho práci, obětavost pro tým a třeba po pár letech odpočinku se bude chtít k fotbalu vrátit. Dveře mu budou vždy otevřeny.
31.07.2018 22:06:47

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox