tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Majer rezignoval. Mužstvo převzal Havlík

Dlouholetý trenér Josef Majer rezignoval na svoji funkci trenéra po posledním odehraném zápase s Podolím (vítězství 3:0). Majer působil u týmu dlouhých 12. let a dle svých slov, si chce od fotbalu a trenérství odpočinout. „ U týmu jsem působil dlouhých dvanáct let, a cítím potřebu si odpočinout", komentoval Majer po posledním utkání důvod svojí rezignace.

 Po následné schůzi, která se konala týden po skončení sezony, přebral tým Josef Havlík, který povede mužstvo minimálně celou podzimní část. Svoji premiéru na lavičce týmu si odbyl Havlík již v pátek 20.7. proti Drslavicím (tým hrající okresní přebor)  v prvním kole poháru OFS - CGM CUP. Drslavice, které nastoupili v kompletní sestavě porazila domácí Březová 4:2, když v poločase vedla TJB již 4:0! Branky dávali: Pomajbík D. 2, Janků M., Uher J.

Autor: pal

22.07.2012 12:49:07
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one