tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Klub TJ Sokol Březová si připomíná 70. let od založení klubu. Jako dárek si nadělil postup do Okresní soutěže!

Klub TJ Sokol Březová si k letošním oslavám k 70-tému výročí založení klubu zajistil již s předstihem nejenom postup do Okresní soutěže, ale také celkové první místo v tabulce! Podle historie, byl klub založen v roce 1943 a letos je to přesně 70.let, kdy se na Březové - Na Zelničkách začal hrát fotbal!

První část oslav můžete s naším týmem započat v neděli 16.června 2013, kdy budeme hrát Na Zelničkách domácí utkání s Korytnou. Po tomto zápase nám předá předseda OFS UH František Miko pohár pro vítěze základní třídy skupiny B v ročníku 2012/13.

Další část postupových oslav se plánuje v sobotu 22.června po zápase s Rudicemi a vše vyvrcholí na Cyrilky 2013, kdy náš tým odehraje přátelské utkání se Stráním „A". Při této příležitosti budou pokračovat nejenom postupové oslavy, ale především si připomeneme 70-té výročí od založení klubu TJ Sokol Březová.

Něco málo z historie klubu: Za prvé republiky pracovaly v obci T.J. Sokol a T.J. Orel; obě byly nacisty rozpuštěny, ale zájem mládeže se přesto přesunul na sportovní činnost. Ponejvíce se začala i na dědinách provozovat kopaná. V Březové se v roce 1943 ustavil Sportovní klub, který si vybudoval nový stadión.

Autor: pal
03.06.2013 13:28:13
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one