tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Kalina končí, převezme mužstvo Moravčík?

Po několika sezonách odchází z lavičky A-týmu trenér Ladislav Kalina. Pod jeho vedením se Březová dostala do vysněného Okresního přeboru a třikrát v řadě vyhrála sraz Březových. Nejkrásnější fotbalová slova si pamatuji jako teď, která řekl při prvním trénink: „ Jdu trénovat Březovou, protože to tu mám rád a máte tu spoustu dobrých fotbalistů a ti slabší to dohánějí snažením. Fotbalový areál máte pěkný a spousta fanoušků vás chodí podporovat“. Byla to slova, ze kterých byla cítit chuť na Březové něco dokázat a slova osobnosti. Tímto trenérovi p. Kalinovi děkujeme a zároveň i jeho pravé ruce pí. Kalinové, která ho doprovázela na všech zápasech. Tímto jim moc děkujeme!

Do nové sezony bude zvolen novým trenérem Jiří Moravčík. Ale to je ještě s velkým otazníkem. V záloze má vedení TJB ještě další kandidáty. Vzhledem k velké vytíženosti většiny hráčů, kteří se vrací domů v pátek v odpoledních hodinách, bude úkolem nového trenéra udržet tým v Okresním přeboru co nejdéle. Dále chce vedení TJB poděkovat hostujícím hráčům, jako je Patrik Früfauf, bratrům Smítalovým za jejich kladný přístup a za reprezentaci naší obce. Někteří naši hráči by si z nich mohli brát příklad.
Autor: Josef Uher
12.01.2017 13:52:57
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one