Kalina končí, převezme mužstvo Moravčík?

Po několika sezonách odchází z lavičky A-týmu trenér Ladislav Kalina. Pod jeho vedením se Březová dostala do vysněného Okresního přeboru a třikrát v řadě vyhrála sraz Březových. Nejkrásnější fotbalová slova si pamatuji jako teď, která řekl při prvním trénink: „ Jdu trénovat Březovou, protože to tu mám rád a máte tu spoustu dobrých fotbalistů a ti slabší to dohánějí snažením. Fotbalový areál máte pěkný a spousta fanoušků vás chodí podporovat“. Byla to slova, ze kterých byla cítit chuť na Březové něco dokázat a slova osobnosti. Tímto trenérovi p. Kalinovi děkujeme a zároveň i jeho pravé ruce pí. Kalinové, která ho doprovázela na všech zápasech. Tímto jim moc děkujeme!

Do nové sezony bude zvolen novým trenérem Jiří Moravčík. Ale to je ještě s velkým otazníkem. V záloze má vedení TJB ještě další kandidáty. Vzhledem k velké vytíženosti většiny hráčů, kteří se vrací domů v pátek v odpoledních hodinách, bude úkolem nového trenéra udržet tým v Okresním přeboru co nejdéle. Dále chce vedení TJB poděkovat hostujícím hráčům, jako je Patrik Früfauf, bratrům Smítalovým za jejich kladný přístup a za reprezentaci naší obce. Někteří naši hráči by si z nich mohli brát příklad.
Autor: Josef Uher
12.01.2017 13:52:57
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox