Josefík si na podzim už nezahraje

Hráč TJ Sokol Březová Ondřej Josefík, který u nás hostuje z mateřského klubu Fotbal Kunovice, o. s., si již na podzim nezahraje. V utkání s Rudicemi si poranil kolenní vazy. Z počátku to tak hrozně nevypadalo, ale dnes, kdy navštívil svého ortopeda, tak mu vystavil fotbalu stopku! Ondra má přetrhané kolenní vazy a půjde na plastiku. „Jsem z toho zklamaný, moc zklamaný, myslel jsem si, že tak do tří týdnu se to zahojí, ale bohužel", řekl samotný hráč o svém zranění a dále dodal: „Určitě se budu snažit jezdit na zápasy a podpořit alespoň tým v kabině, když na hřišti nemůžu. Tým je teď ve formě, musí hrát i beze mě a hlavně musí vyhrávat, to je to hlavní." Ondrovi přejeme brzké uzdravení, a aby se co nejdříve vrátil na zelený trávník, aby opět střílel goly!

(Autor: pal)

20.09.2010 15:27:03
17.8.2019 v 16:30:
TJB vs. Kněžpole
II. kolo Okresního přeboru
11.8.2019 v 15:00:
TJB vs. Bílovice
I. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 12. 08. 2019; 07:00 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox