Jedenáct zásad pro sehrání přátelských zápasů

image-proxy.jpg
  1. Domácí klub požádá svůj řídící orgán soutěže o schválení utkání.
  2. Řídící orgán domácího klubu utkání schválí a deleguje rozhodčí na utkání.
  3. O utkání se pořídí papírový zápis, neboť informační systém nepočítá s jednorázovými přátelskými utkáními.
  4. Rozhodčí je po utkání vyplacen domácím klubem.
  5. Domácí klub uschová papírový zápis a výplatnici delegovaného rozhodčího, která odpovídá sazebníku podle Řádu rozhodčích a delegátů, a dále obsahuje údaje o cestovném.
  6. Domácí klub předloží zápis o utkání a výplatnici řídícímu orgánu soutěže do 3 dnů od odehrání utkání.
  7. Domácí klub vystaví ke 30. 6. 2021 OFS/KFS/ŘKČ+ŘKM, resp. FAČR jednu fakturu za všechna řádně nahlášená a obsazená odehraná utkání (se splatností 14 dnů), následně OFS/KFS faktury proplatí klubům.
  8. OFS a KFS vystaví Asociaci jednu fakturu za všechny kluby (taktéž se splatností 14 dnů), a Asociace následně všechny faktury za rozhodčí uhradí.
  9. Případná disciplinární řízení se řídí předpisy FAČR.
  10. Utkání sehraná formou turnaje, nebo „mini soutěže“, lze provést standardně přes IS.
  11. Všechna utkání je nutné sehrát podle hygienicko-epidemiologických pravidel.
Zdroj: FAČR.cz
31.05.2021 19:22:54
12.6.2021 v 16:00:
TJB vs. Strání B
přátelské utkání
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 12. 5. 2021; 19:30 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox