tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Jarní část sezony 2012/13 zvedá fotbalovou oponu

Již příští týden na velikonoce startuje jarní sezona. Na domácím trávníku přivítáme Záhorovice - v neděli 31.3. od 15:30hod. Do jarních odvet vstupujeme z pozice lídra tabulky ZT sk. B a máme pevný základ pro postup do vyšší soutěže. Nečekají nás ale jen jarní odvety. Na podzim se nám odložily dva zápasy, které musíme odehrát nyní. První z odložených zápasů sehrajeme s Orlem UB (pátek 5.4. 16:45hod.) Druhý odložený zápas (s Přečkovicemi) odehrajeme v pátek 3.5. v 17:00hod. Kompletní rozpis naleznete webových stránkách klubu v rubrice „A"-mužstvo - Rozpis utkání.

Jarní cíle
Letošní jarní cíl a zároveň povinnost je jasný - postup do vyšší soutěže! Tým je po podzimní části na prvním místě tabulky (nepočítáno předehrávané kolo) a druhá Bystřice na něj ztrácí dva body.
I kdybychom skončili druzí, tak by to nezměnilo fakt, že postoupíme také. Letos čeká naší soutěž - ZT sk. B reorganizace, což znamená, že do vyšší soutěže postoupí prvních pět týmů a šesté Hradčovice na nás ztrácejí 13b.!

Pohár OFS UH - CGM Cup
Náš tým se letos přihlásil do poháru OFS - CGM Cup, kde dělá svým fanouškům velkou radost!
V prvním kole jsme přešli přes favorizované Drslavice (4:2), v druhém přes Popovice (1:0) a nyní nás čekají ve čtvrtfinále silné Šumice tým, který ještě v minulé sezoně hrál I. B třídu! Tento zápas sehrajeme 24. 3. od 15:00hod. na domácím stadionu Na Zelničkách a všichni jste srdečně zváni!

Pohyb hráčů v týmu
Josef Vojtek bude i nadále hostovat v týmu ČSK Uherský Brod a to do konce jarní části 2013. Hráč Michal Janků jedná o hostování s týmem Újezdec-Těšov. Kvůli pracovním povinnostem, nebudou pravidelně hrávat hráči Plášek Vlastimil a Čaňo David a dlouhodobé zdravotní potíže má hráč Zdeněk Kubiš, ale věříme, že s týmem zasáhne do jarních odvet v plné síle.

Autor: pal
21.03.2013 22:02:50
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one