IX. kolo: V nervy drásajícím zápase jsme porazili Nezdenice

IX. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Nezdenice  4:3 (2:1)

V krásném odpoledni se od úvodu hrálo vyrovnané utkání. V první velké příležitosti se objevil domácí Uher, avšak jeho hlavičku reflexivně vyrazil Juriga. Ve 24. minutě se domácí dočkali, když Pomajbík dorazil svůj pokutový kop. Ve 32. minutě už to bylo 2:0, když svůj přehled zužitkoval opět Pomajbík. Z následné akce se však kopala penalta i na druhé straně a ve 33. minutě ji Šašinka s přehledem proměnil.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostům. Ve 48. minutě totiž vyrovnal Hasoň a hosté svého soupeře zatlačili. V 65. minutě se však po krásné akci parádně trefil Vojtek. Domácím vedení dlouho nevydrželo, protože se v 73. minutě prosadil hlavou Struhař. Oba týmy se hnaly za vítězstvím. Nakonec byli šťastnější domácí a v 84. minutě efektivně rozhodl Uher.

Nejlepší hráči:  Josef Uher - Martin Kolínek
Branky:  24. a 32. Pomajbík D., 65. Vojtek J., 84. Uher J. - 33. (z pen.) Šašinka O., 48. Hasoň T., 73. Struhař P.

ŽK:  15. Pomajbík D., 33. Uher J. (Březová)

ČK: bez ČK

Datum utkání:  7. 10. 2018

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  144

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Pavel Rochovanský (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Petr Vápeník (laik)

Březová: Brhel L. - Trecha J., Uher J., Vojtek J., Čaňo D. - Kejkrt D. (66. Zámečník D.), Čaňo P., Smítal Jo., Chovanec D. (90. Přibyl M.) - Pomajbík D., Vojtek J.

Nezdenice: Juriga M. - Zýka J., Uličník J. (88. Kozubík A.), Šašinka O. (81. Mlčúch J.), Struhař P. - Pavlis M., Liška M., Kolínek Martin, Kolínek Marek - Hasoň T., Bartoš Š.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox