IX. kolo: Totální kolaps v prvním poločase rozhodl o naší porážce

IX. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Topolná vs. TJ Sokol Březová  5:3 (5:0)

Roman Leitner, trenér Topolné: „I když nám proti Březové chyběli tři hráči ze základní sestavy, kluci z lavičky nezklamali a plnohodnotně je nahradili. S jejich výkonem jsem byl spokojený. Příjemně mi zamotali hlavu. Jinak diváci viděli krásný zápas plný branek. Podle výsledku je jasné, že to bylo utkání dvou rozdílných poločasů. My jsme v tom prvním na soupeře vlétli, dali jsme celkem brzy vedoucí gól a uklidnili se. Ve zbytku první půle jsme hráli dobře a přidali další čtyři branky. O přestávce jsem kluky nabádal k tomu, aby dál hráli svědomitě a ze zápasu neudělali nějaký guláš.

I když jsme ve druhé půli dostali tři branky, nebyli jsme horší než soupeř. Březová ale byla po přestávce efektivní. Do čeho kopla, z toho dala gól. My jsme naopak nastřelili dvě břevna a jednu tyčku. Fotbal se musel lidem líbit. I když za stavu 5:3 jsem klukům věřil. Vím, že máme tak zkušený mančaft, který si s tím poradí, což se i stalo. Po obdržených brankách jsme se uklidnili, dali balon na zem a vytvářeli si šance. I když jsme je nedali, zápas jsme dovedli do vítězného konce. Nyní se můžeme soustředit na příští zápas. Jedeme do Vlčnova, který klopýtl v Kněžpoli, takže náš čeká boj o první místo.“

Zdroj: https://slovacky.denik.cz/fotbal-okres/op-posledni-hustenovice-premohly-nezdenice-a-slavi-prvni-vyhru-20191008.html

Nejlepší hráči:  Jan Foltýn - David Pomajbík
Zdroj: slovacky.denik.cz
Branky:  8. a 37. Foltýn Jan, 30. Belej J., 44. Foltýn Jakub, 45. Dedík J. - 50., 57. a 71. Pomajbík D.

ŽK:  14. Belej J., 34. Haša P. - 34. Pomajbík D.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  06. 10. 2019

Čas výkopu: 15:00

Stadion: Topolná

Hlavní rozhodčí: Filip Šmejkal (Uherské Hradiště)

AR1: Michael Bartoň (Uherské Hradiště)

AR2:  Cyprian Blaho (laik)

Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Foltýn Jan (89. Jurčík R), Haša P., Hoferek P. - Hoferek J., Foltýn Jakub, Dedík J., Kamočai L. - Mikoška J., Belej J. (64. Podlas D.)

Březová: Bruštík D. - Čaňo P., Křeháček M., Ševčík T. (68. Jurásek D.), Čaňo D. - Chovanec D., Šmíd M., Blažek P., Laga D. - Pomajbík D., Smítal Jo.
13.10.2019 12:04:54
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox