IX. kolo: Pomajbík zničil pěti góly Nezdenice

IX. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Nezdenice  7:2 (3:1)

Branky:  3., 45., 46., 66. a 78. Pomajbík D., 24. Holboj M., 76. Moravčík P. - 34. a 86. (z pen.) Šašinka O.

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Když už jsem z domu odjížděl na zápas, fučel takový vítr, že jsem hned věděl, že vyhrajeme. (úsměv) Kvůli větru jsme si vybrali tu stranu, abychom napřed hráli proti větru. Po prvním poločase jsme 2:0 vedli, ale hosté snížili na 2:1. Za stavu 1:0 dokonce trefili tyčku, to jsme měli velké štěstí. Nezdenice potom měli nějaké další pološance a malinko více ze hry. Zápas ale rozhodla 45. minuta a gól do kabiny na 3:1. Hned po nástupu z rozehrávky jsme dali na 4:1 a bylo po zápase. Soupeř odpadl, vzdal to a my přidali další branky. Klidně jsme mohli ještě výraznějším rozdílem. Bylo mi líto hostů, že měli jediného náhradníka a pak se jim ještě zranil stoper Kolínek. Bez něj to soupeři vzadu hořelo. My jsme si za stavu 4:1 dovolili i nějakou kombinaci. Ještě jsme trefili břevno a tyč. Jsme spokojení s body i výsledkem. Hřiště nebylo nějak zvlášť upravené a za silného větru na něm nešlo moc kombinovat. My ale ani nic jiného hrát neumíme. Tři branky jsme dali ze standardky, dva z dlouhých nákopů. Konečně jsme se prosadili i z dlouhých autů, které trénujeme. Pomajbík byl ve správný čas na správném místě. To, co si vypracoval, to nedal. Naopak co se k němu dostal, to proměnil. Další tři tutovky ale zazdil. Jednou trefil tyč, jednou spojnici. Nezdenice několikrát podržel jejich brankář. I když obdržel sedm branek, patřil k nejlepším hostujícím hráčům. Jsem rád, že se po dlouhé době dostalo i na naše tři náhradníky.“

Libor Kolínek, sekretář Nezdenic: „Z naší strany bylo všechno špatně, obrovská bída. Výsledek je pro nás ještě milosrdný. Jenom sám Pomajbík nám mohl dát o tři góly víc. Někteří naši fanoušci, kteří na zápase byli, smekali před domácím útočníkem klobouky. I když ho samozřejmě všichni známe, znovu ukázal, že je pan fotbalista. Jak naše mladé kluky vycvičil, bylo až neuvěřitelné. Na našem výkonu se naopak projevily hody v Uherském Brodu.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz

ŽK:  52. Chovanec D., 62. Machálek J. - 45. Uličník J.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  3. 10. 2021

Čas výkopu: 15:00

Stadion: Prakšice

Hlavní rozhodčí:
Denis Fridrich (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Patrik Rapant (laik)

Březová: Bruštík D. - Chovanec D., Machálek J., Čaňo P. II, Jurásek D. - Bruštík D. (80. Matějíček P.), Uher J. (57. Moravčík P.), Čaňo P. I, Holboj M. - Pomajbík D., Janků D. (70. Ševčík T.)

Nezdenice: Vaculín M. - Uličník J., Zýka J., Jančář R., Kociňák T. - Kolínek M. (46. Urbánek L.), Šašinka O., Pavlis M., Koželuha J. - Bartoš Š., Kociňák P.
04.10.2021 17:10:40
30.10.2021 ve 13:30:
TJB vs. Záhorovice
XIII. kolo Okresního přeboru
17.10.2021 ve 14:30:
TJB vs. Kněžpole

XI. kolo Okresního přeboru
Stadion:Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 18. 10. 2021; 19:30 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox