tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

IX. kolo: Na výhru jsme se opět nadřeli, rozhodl D. Čaňo

Na výhru jsme se opět nadřeli, rozhodl D. Čaňo

 

  V zápase týmů z předních míst tabulky si diváci přišli na své. Viděli pěkný, pohledný a kombinační fotbal obou mužstev. V prvním poločase se týmy zatím jen oťukávali. Rozhodující moment přišel v 68.min., kdy přesný centr T. Ševčíka lehce tečoval D. Čaňo a jedinou brankou rozhodl a domácím vítězství.

 

  Domácí postrádali hned tři hráče základní sestavy a nadále se jim rozrůstá marodka. Trenér proto musel nasadit hráče, které měl k dispozici.Od prvních minut se hrál velice pohledný a atraktivní fotbal a bylo vidět, že týmy jsou zaslouženě na předních místech v tabulce.Hosté hráli v úterý dohrávku s Orlem UB, který rozstříleli 5-1. V prvním poločase hráli s podporou větru hosté, ale nedokázali využít žádnou ze svých příležitostí. Domácí hráli s hosty vyrovnanou partii a ani jim se nepodařilo vstřelit branku v prvním poločase. Proto se šlo do kabin za stavu 0-0. V prvním poločase se zranil náš střelec M. Janků, kterého nahradil V. Plášek.

 

  V druhém poločase hráli tentokrát domácí s podporou větru a po celou dobu se hrálo jen na jednu branku. Hosté hrozili jen z brejků. Domácí mohl poslat do vedení Plášek, ale bránu minul. Domácí hosty přehrávali a mohli litovat svých nevyužitých šancí, které nedali. Rozhodující moment celého zápasu přišel v 68.min., kdy centrovaný míč T. Ševčíka lehce tečoval D. Čaňo a poslal domácí do vedení, 1-0. V 75.min. jsme mohli své vedení zvýšit, ale Uher hlavičkoval jen do břevna. Hosté vrhli v závěru všechny své síly do útoku, ale na domácí zadáky nevyzráli. Naopak z brejku šel sám na brankáře Plášek, který ale nabídnutou šancí pohrdl. Domácí tak uhájili těsné vítězství a zaslouženě vyhráli 1:0, kdy o třech bodech podruhé za sebou rozhodl Čaňo.

 

Sestavy:
 Březová:
Majer J. - Janků D. - Králík J., Ševčík T., Kubiš M. - Čaňo D., Uher J., Miškář V., Podškubka V. - Zetík S., Janků M. (40. Plášek V.)
 Dol.Němčí B:  Kadlček M. - Stojaspal L., Hlaváček J., Bobčík M. (34. Loutocký P.), Čaník R. - Bobčík J., Stojaspal M., Škařupa P. (83. Babušík T.) - Kelíšek S., Stojaspal D., Baroň M.

 

  V X. kole zajíždíme do Podolí, které je momentálně třetí příčce, se ztrátou 3b. na náš tým. Zápas začíná v neděli 10.10.2010 od 15:00 na stadionu v Podolí.

(Autor: pal)

04.10.2010 14:23:00
Pavel Čaňo
2.10.2022 v 15:00:
TJB vs. Záhorovice
IX. kolo Okresní soutěže sk. B
Stadion: Na Zelničkách, Březová
18.9.2022 v 15:00:
Boršice u Blat.vs. TJB
0:2 (0:1)

VII. kolo Okresní soutěže sk. B
Stadion: Boršice u Blatnice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 26. 09. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one