IX. kolo: Derby se zálohou Dolního Němčí rozhodl Pomajbík!

IX. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Dolní Němčí B  4:2 (2:2)

Utkání začalo zhurta, nejprve ve 4. minutě využil zaváhání domácí obrany hostující Mahdal, který se trefil přesně k tyči, avšak o pět minut později srovnal domácí Pomajbík po chybě brankáře. Poté se hra uklidnila a odehrávala se spíše ve středu hřiště, až se ve 38. minutě prosadili domácí podruhé, a to Ševčíkem, který se dostal k odraženému míči a nedal brankáři šanci. O dvě minuty později bylo opět srovnáno, Světinský předvedl krásné sólo a srovnal na 2:2. Tak také skončil první poločas.

Ve druhém poločase se domácí prosadili v 70. minutě, konkrétně Pomajbík, který využil další chybu hostujícího brankáře. A v 73. minutě to bylo již 4:2, trefil se Janků. Skóre se již neměnilo a Březová zaslouženě zvítězila.

Nejlepší hráči: David Pomajbík – Antonín Světinský
Branky: 9. a 70. Pomajbík D., 38. Ševčík P., 73. Janků M. – 4. Mahdal A., 40. Světinský A.
ŽK: 51. Janků M., 90. Janků D. – 42. Daněk K., 90. Světinský A.

Datum utkání:  2. 10. 2016
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  80

Hlavní rozhodčí: Jan Houdek (Uherské Hradiště)
AR1: Josef Janků (laik)
AR2: Milan Czaker (laik)

Březová: Bruštík D. – Uher J. – Trecha J. (85. Smítal Ja.), Janků D., Čaňo D. (66. Majer J.) – Ševčík P., Čaňo P., Frühauf P., Smítal Jo. – Pomajbík D., Janků M.

Dolní Němčí B: Stojaspal R. – Světinský A., Stojaspal M., Stojaspal D. (41. Valko A.), Salát J. – Pochylý M. (82. Talský J.), Machalík Š. (73. Světinský L.), Mahdal A. – Ježek V., Chladil P., Daněk K.
05.10.2016 09:00:44
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox