tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

IV. kolo: Ze Žítkové vezeme jen bod

Ze Žítkové vezeme jen bod

  Ne moc vydařené utkání sehrála Březová na půdě Žítkové a po ukrutném dobývání domácí brány si odvezla pouze bod.

  Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří na domácí vyrukovali ofenzivním fotbalem. Do první vážnější šance se dostali hosté, ale M.Janků nedal. Domácí proti Březové podnikali rychlé protiútoky a převážně těžili z nakopávaných míčů. Hosté měli několik dobrých příležitostí a mohli se ujat vedení, ale Janků M. a D., ani Čaňo své šance nedali. Největší příležitost měl M. Janků, který postupoval sám na brankáře, ale nedal. I proto se šlo do kabin za stavu 0-0.

  Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a jejich úsilí přineslo ovoce. V 53.min. zahrávali hosté rohový kop, ze kterého vytěžil P. Čaňo gol, 0-1. Hosté i po vstřelené brance hráli aktivněji a byl to opět Čaňo, kdo mohl dát gol, avšak domácí brankář jej vychytal. Domácí hrozili opět jen z brejků, a jeden takový skončil golem v 62. min., kdy Krovina slabší střelu a brankář Majer ji pustil za svá záda, 1-1. Po zbytek zápasu se již nic zvláštního nestalo, a tak se oba týmy rozešli smírně.

  V V. kole hostíme brodský Orel. Zápas se hraje 8. září 2010 v 16:30 na stadionu Na Zelničkách. Všichni jste srdečně zváni!

 

Sestavy:

Žítková: Chupáč - Hargaš M., Guga, Surý, Birás - Rapant (78. Janků J.), Hargaš R., Hodulík, Repa - Krovina, Janků L. (55. Lukáš).

Březová: Majer - Uher J. - Kubiš M. (85. Šimek P.), Ševčík, Kubiš Z. - Miškář,  Čaňo D., Janků D., Podškubka - Čaňo P. (75. Uher M.), Janků M. (85. Zetík S.)

 

(Autor: pal)

 

15.09.2010 15:54:46
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one