IV. kolo: Z Ostrožské Nové Vsi odjíždíme s prázdnou

IV. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: FK Ostrožská Nová Ves vs. TJ Sokol Březová  3:1 (1:0)

Domácí měli v první půli o něco málo navrch. V 6. minutě se dostal do šance Zálešák, avšak gólman vyrazil míč na roh. Ve 33. minutě kopali domácí roh, nejvýše vyskočil Sazbo a hlavou otevřel skóre utkání. Hosté měli šance Pomajbíkem a Vojtkem, ale gólman Boček vyřešil vše na jedničku. Ve 40. minutě se dostal do zakončení Pomajbík hlavou, ale pokus skončil těsně vedle brány. Ve 44. minutě se dostal do šance Zálešák, jeho střela ale skončila nad břevnem.

Druhý poločas začali domácí aktivně a přišpendlili hosty na jejich půlku. V 58. minutě zahrávali roh a hlavou se nemýlil Jurásek. Na 3:0 upravil po samostatné akci Zálešák, který obešel čtyři hráče. Konečnou podobu zápasu dal v 88. minutě Šmíd z pokutového kopu, který se kopal za faul na Pomajbíka.

Nejlepší hráči:  Jan Doruška - David Pomajbík
Branky:  33. Szabo M., 58. Jurásek D., 85. Zálešák M. - 88. Šmíd M. (z pen.)

ŽK:  28. Zálešák M., 28. Petratur D., 64. Szabó T. - 42. Kubiš M., 77. Smítal Ja., 80. Šmíd M.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  31. 08. 2019

Čas výkopu: 16:00

Diváci:  40

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)

AR1: Pavlo Danyuk (Uherské Hradiště)

AR2: Marek Kreisl (laik)

O.N.Ves: Boček A. - Zálešák M., Ťok J., Szabó T., Szabó M. - Píštěk M., Petratur D., Lorenc T., Jurásek D. - Hůsek J., Doruška J.

Březová: Bruštík D. - Smítal Jo., Křeháček M., Janků D. (58. Ševčík T.), Čaňo D. - Laga D. (65. Smítal Ja.), Kubiš M. (46. Chovanec D.), Šmíd M., Blažek P. - Pomajbík D., Vojtek J.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox