IV. kolo: Z Nedakonic si odvážíme vydřený bod

IV. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Nedakonice vs. TJ Sokol Březová  2:2 (2:0)

Branky:  3. a 32. Král T. I - 51. a 69. Pomajbík D.

Michal Lukůvka, trenér Nedakonic: „Bylo to oboustranně pohledné a bojovné utkání, konečná remíza je asi naprosto spravedlivá, byť jsme po prvním poločase vedli 2:0, ale soupeř si nezasloužil prohrát. Nám vyšel vstup do utkání, v úvodní půlhodině se nám podařilo vstřelit dva góly. První poločas nám vyšel hlavně výsledkově, po přestávce nás trošku vykolejila rychlá branka v 51. minutě. Hosté po ní ožili a dostali se zpátky do zápasu, který byl hodně vyrovnaný. Šance byly na obou stranách, klidně jsme mohli jít do vedení 3:1, když jsme nastřelili břevno a tyčku, také Březová ale měla několik slibných příležitostí, při kterých nás podržel gólman. V 69. minutě Březová po rohovém kopu srovnala na 2:2. Na přední tyči brankář ještě míč přizvedl a ten skončil v naší bráně. Dál se šance přelévaly na obou stranách, vyhrát mohly oba týmy. Zápas poznamenalo zranění hostujícího hráče, který špatně došlápl a vyvrátil si koleno. Musela pro něj přijet sanitka, což je jediná kaňka na jinak zajímavém a rušném utkání.“

Ladislav Kalina, trenér Březové: Doplníme později.
Zdroj: Slovacky.denik.cz

ŽK:  80. Král T. - 4. Bruštík D., 60. Smítal J., 61. Čaňo P.

AR2: Josef Janků (laik)

Nedakonice: Hasník V. - Novák P. (83. Beránek V.), Mojžíš J., Král To. I, Madzia D. - Horňák P. (70. Král Ta.), Kopčil D., Dvouletý O., Hyrák J. - Král To. II, Králík O.

Březová: Bruštík D. - Miškář V. (46. Chovanec D.), Machálek J., Mahdal D. (17. Čaňo P. II), Uher J. - Smítal J., Trecha J. (46. Uher L., 88. Panák J.), Čaňo P. I, Holboj M. (90. Jurásek D.) - Pomajbík D., Šmíd M.

Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 13. 9. 2021; 18:45 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox