tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

IV. kolo: Souboj neporažených skončil remízou

V dnešním utkání se sešly dva celky, které ještě v úvodních kolech neztratily ani bod. Domácí Záhorovice, které ještě neinkasovaly a hostující Březová, která zatím své soupeře vždy převálcovala rozdílem třídy (19 branek/3 utkání). Tudíž se očekával zajímavý zápas…

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, kteří svým pressingem zaskočili hosty a dali tak úvodní branku již ve 13.min. Šabršulou. Ve 23.min. zařízl pomezní rozhodčí hosty (pomezní byl z Březové - pozn. autora), který signalizoval faul ve vápně. Rozhodčí by penaltu nepískl, nebýt aktivní pomoci „dvanáctého hráče" hostí. I přes značné protesty hostí, kopali domácí ve 23.min. penaltu, kterou proměnil Miroš. Hosté však nesložili zbraně a po druhé inkasované brance, přebrali iniciativu zápasu. Ve 27.min. vstřelili branku Pomajbíkem a domácí to rozhodilo, poněvadž do té chvíle ještě neinkasovali. Hosté poté spalovali jednu šanci za druhou a tu nejvyloženější v prvním poločase nedal Majer, který z malého vápna přestřelil.

Druhý poločas patřil jednomu mužstvu a to hostující Březové. V 52.min. vyrovnali Uhrem, který si naskočil na roh a vyrovnal. Poté mohl vedení na hostující stranu strhnout M. Janků, který šel sám na brankáře a nedal. A když své sólo neproměnil v branku ani Pomajbík, tak přišel trest v podobě branky v 60.min., když Klesnil využil jediné chyby za celý zápas hostující obrany a poslal domácí opět do vedení. Od této chvíle se pak hrálo na polovině domácích, kteří se snažili svůj náskok bránit. To se jim dařilo až do 77.min., kdy neuhlídali Pláška, který prošel přes dva obránce a tváří tvář brankáři nezaváhal a vyrovnal na 3:3. Hosté, ale i nadále útočili a dobývali Struhelkovu svatyni, avšak bez golového efektu. A když už branku vstřelili, tak jej zastavila píšťalka mladého rozhodčího, resp. praporek podnapilého pomezního domácích.

ZÁHOROVICE 1.9. 16:30HOD.

Sled minut:

3. - První střelu na branku vyslal domácí Klesnil, Bruštík jeho střelu v klidu zlikvidoval.

5. - I domácí brankář se „seznámil" s míčem a střelu D. Janků z dálky vykryl

13. - Domácí právě vstřelili branku! Šabršula posílá domácí do vedení, 1-0.

Domácí tým zahrával z poloviny hřiště standardní situaci, hosté míč odkopli, ten se dostal k Šabršulovi, který z první vystřelil a míč skončil v pravé šibenici Bruštíkovy branky.

18. - Hostující Pomajbík dostal přihrávku od Pláška, obešel obránce, ale byl už moc v úhlu a jeho střela postrádala razanci.

23. - Domácí právě vstřelili branku! Z pokutového kopu nezaváhal Miroš, 2-0.

Domácí tým bude zahrávat penaltu! A ne ledajakou! Co předcházelo situaci: Domácí tým útočil na hostující branku, poskakující míč ve vápně chtěl M. Janků odkopnout pryč, ale Michalčík (hráč malé postavy - pozn. autora) dal hlavu moc důle - až ke kolenům našeho hráče, který kopl jak do míče, tak i do jeho nosu. Rozhodčí byl, ale v klidu, až do té chvíle, co jeho asistent na pomezí zdvihl praporek a signalizoval faul (pomezní byl od hostujícího týmu - pozn. autora). Rozhodčí až na jeho signalizaci ukázal na značku pokutového kopu, což hodně náš tým znepokojilo, jestli si nedělá srandu?! Bohužel pro nás hosté penaltu s přehledem proměnili a šli do dvoubrankového vedení.

27. - Hosté právě vstřelili branku! Pomajbík snižuje hlavou, 2-1.

Křeháček nakopl míč z poloviny hřiště až do vápna domácího týmu, na míč si nejvýše naskočil Pomajbík, který hlavou přehodil brankáře a dává nový impuls hostujícímu týmu do zápasu.

31. - Obrovská šance hostí! Majer zahodil golovku, poté co místo střely do odkryté branky volil přihrávku. Kdyby vystřelil, tak by míč s největší pravděpodobností skončil v bráně domácích…

36. - D. Janků přihrával za obranu na Pomajbíka, ten obešel obránce, vystřelil, ale na poslední chvíli mu střely skočil jeden z obránců, který tak zabránil brance.

42. - Kubiš přihrál M. Janků, ten potáhl po levé straně hřiště, nacentroval na Majera, který hlavou těsně míjí branku.

První poločas končí. Domácí vedou 2:1.

47. - Hosté začali velmi aktivně. M. Janků dostal míč mezi obránce, postupoval sám na brankáře, ale míč střelil přímo do něj.

52. - Hosté právě vstřelili branku! Uher vyrovnává hlavou z rohu, 2-2.

Hosté zahrávali rohový kop, na který si naskočil Uher, který hlavou k levé tyči nedal Struhelkovi šanci a vyrovnává tak stav utkání.

58. - Uher prodloužil míč na Pomajbíka, který z pravé strany vnikl do šestnáctky, přihrál před bránu, ale ani jeden z našich hráčů na míč nedosáhl.

60. - Domácí právě vstřelili branku! Domácí posílá do vedení Klesnil, 3-2.

Ojedinělý protiútok hostí končí brankou. Tak to je jak ze zlého snu… Křeháček odkopl míč, ten se však odrazil od jednoho z domácích hráčů směrem k naší bráně, toho využil Klesnil, který byl k míči nejblíže a tváří tvář brankáři nezaváhal.

68. - Trecha přihrál Pláškovi, který centruje míč do šestnáctky, na který si naskočil Uher. Jeho hlavička však branku míjí.

73. - Domácí tým začíná zdržovat tím, že nemá dostatek míčů. Poté co Janků vystřelil nepřesně, byl míč daleko za bránou. Místo toho, aby měl domácí tým v „zásobě" další míč, jde brankář pro něj…

75. - Hosté i nadále dobývají domácí branku. Pomajbík si zpracoval pro sebe míč, z otočky vystřelil, ale dříve předtím rozhodčí pískl faul a dává našemu hráči žlutou kartu. Faulovaný hráč sám přiznal, že se o faul nejednalo, že jen neustál souboj…

77. - Hosté právě vstřelili branku! Prosadil se Plášek, 3-3.

Hosté se opět dočkali vyrovnání, poté co Plášek pronikl z levé strany do šestnáctky, obešel obránce a vystřelil na bližší tyč. Brankář byl bezmocný.

84. - Hosté chtějí více tři body než domácí, kteří se spokojí i s remízou. Janků přiklepl míč do ulice Pomajbíkovi, který postupoval z pravé strany sám na brankáře. Ten jej však zázračným způsobem vychytal.

89. - Největší šance domácích a v samém závěru mohl o jejich vítězství rozhodnout Šust, ale to by musel míč z hranice pokutového kopu trefit níže, neboť skoro překopl i ochrannou síť za bránou.

90. - Plášek dostal míč za obranu, kde vybíhal před obránci a postupoval sám na brankáře a dává branku a hráči se s ním radují. Jenže rozhodčí gol neuznal pro údajný offside. Praporek zvedl podnapilý asistent domácích Gřunděl Jiří st., který toho musel hodně požit. Svůj názor si vyslechl i od nehrajícího hráče hostí. Ten za svůj prohřešek dostal žlutou kartu.

90. - Rozhodčí má strach, že by domácí prohráli a tak raději nenastavuje ani minutu a zápas ukončuje.

Utkání končí remízou 3:3.

Hosté jsou rozhořčeni remízou a jejich zklamání je vidět. Chtěli tři body a bohužel se jim to nepovedlo, poté co naposledy foukl do píšťalky rozhodčí Chmela ze Zlámance. Ten zápas jednoznačně nezvládl a je jen otázkou, proč OFS UH deleguje na takové zápasy rozhodčí, s nulou zkušeností…

Hosté jsou sice smutni, avšak kdyby proměnili své tutovky, které měl Majer, Pomajbík či Janků, tak dnes mohli zvítězit i 6:3, avšak fotbal se hraje na goly a ne na šance…

Branky: 13. Šabršula V., 23. Miroš P. (z pen.), 60. Klesnil L. - 27. Pomajbík D., 52. Uher J., 77. Plášek V.

ŽK: 24. Křeháček M., 37. Majer J., 75. Pomajbík D., 90. Čaňo P. (mimo hřiště) - všichni Březová

ČK: bez ČK

Datum utkání: 1.9.2012

Čas výkopu: 16:30

Diváci: 80

Stadion: Záhorovice

Hlavní rozhodčí: Chmela Jiří (Zlámanec)

AR1: Gřunděl Jiří st. (laik)

AR2: Czaker Milan

Záhorovice: Struhelka V. - Miroš P., Klesnil L., Kočí Z., Gřenděl J. - Jál J. (81. Machala P.), Bahrytsevich S., Ondrůšek D. (46. Hamšík Z.), Polanský I. - Šabršula V., Michalčík R. (51. Šust R.)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Trecha J., Uher J., Kubiš Z. - Čaňo D., Plášek V., Janků D., Janků M. - Pomajbík D., Majer J. (46. Miškář V.)

Nejlepší hráči dle admina:           Polanský Ivan - Plášek Vlastimil

Autor: pal

02.09.2012 14:29:50
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one