IV. kolo: Malé derby skončilo bez branek

IV. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Slavkov vs. TJ Sokol Březová  0:0

V brodském derby byla Březová od začátku lepším celkem. Domácí se dostali do první šance až po deseti minutách hry, kdy ze třiadvaceti metrů nastřelil břevno Miroš. V 15. minutě zahrál volný přímý kop hostující Michal Janků, jeho střela ale skončila na levé tyči a míč tečoval gólman na roh. Ve 40. minutě hosté založili rychlý útok z velkého vápna a Dominik Janků trefil pouze břevno.

Ve druhé půli domácí srovnali s hosty krok a hned v 50. minutě po krásné akci Lux centroval Mirošovi, ale jeho střela šla nad bránu. V 60. a 65. minutě otestoval pozornost domácího gólmana Michal Janků, ale jeho pokusy skončily nad bránou. V posledních okamžicích zápasu mohli domácí rozhodnout utkání ve svůj prospěch, ale i přes hrubou chybu hostující obrany útočníci hrubku nevyužili a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou.

Stadion: Slavkov

Hlavní rozhodčí: Lukáš Mikulka (Bojkovice)
AR1: Martin Tokoš (Strání)
AR2: Pavel Pochylý (laik)

Slavkov: Pochylý P. – Zimčík P. (80. Švardala Z.), Šimek P., Stojaspal R., Polák V. – Peter O. (60. Plšek J.), Miroš J., Lux R., Kašpárek T. – Chovanec M., Halík J.

Březová: Bruštík D. – Křeháček M. – Čaňo D., Janků D., Smítal Jo. – Majer J. (81. Smítal Ja.), Čaňo  P., Frühauf P., Ševčík P. – Pomajbík D., Janků M.
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox